Поскаржитись на запис

«Занадто» високі люди показали свої страждання на 18 фото

Людям з високим ростом іноді заздрять. Найчастіше тоді, коли не знають з якими труднощами їм доводиться стикатися. А це поручні в громадському транспорті, мала відстань між сидіннями в літаках (та й не тільки), низько висять дзеркала або встановлені умивальники й так далі. У цій добірці фотографій, можна побачити весь цей біль, з яким стикаються високі люди.

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

Три бажання для старої діви

Сивоволоса діва відпочивала на веранді зі своїм улюбленим котом, розгойдуючись у кріслі, як раптом з’явилась фея і зголосилась виконати три її найзаповітніших бажання. ⠀ — Хм, — недовірливо промовила стара, — якщо ти не жартуєш, тоді перетвори це крісло на золото. Бажання було виконано. І стара діва попросила виконати ще два інших. — Перетвори мене на молоду привабливу дівчину, — сказала вона. І це її бажання справдилось. — А тепер, — сказало юне створіння, — перетвори мого кота на молодого стрункого брюнета. Третього разу махнула віялом фея, й на місці кота виник молодий чорноволосий красень. Він поволі підійшов до колишньої старої діви, міцно притис її до своїх грудей й із гіркотою промовив: — Тепер, мабуть, шкодуєш, хазяйко, що мене каструвала…

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

ІСПАНСЬКА БАБУСЯ ПОДАЛАСЬ У ПОРНО, ЩОБ УТРИМУВАТИ СІМ’Ю

У Іспанії бабуся стала вебкам-моделлю, щоб забезпечувати себе та свого чоловіка, пише Mirror. ⠀ Іспанка Еббі Робертс, у якої сім онуків, вирішила стати вебкам-моделлю. Чоловік 58-річної жінки не може працювати за станом здоров’я, тож вона вирішила зробити це сама. Вона працює перед камерою по 6-7 днів на тиждень. Також кілька разів на місяць вона бере участь у порнофільмах, знімання яких відбувається просто у її будинку. ⠀ Чоловік не проти її роботи. Він шкодує лише про те, що їй доводиться занадто багато працювати. Робертс зізнається, що вона захоплена своєю роботою і не соромиться свого тіла. “Я ніколи не прагнула стати моделлю, схожою на ляльку "Барбі". Багато моїх клієнтів, особливо молоді, люблять мене за те, що я старша», - стверджує вона. ⠀ Жінка спокійна і за те, що її можуть побачити онуки, адже вважає, що секс — невід'ємна частина життя, яку не треба приховувати. Джерело: http://bit.ly/2ZF9ILB

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

Мама створює чохли для ременів безпеки, що попередять про стан здоров’я дітей, при аварії

Іноді проста думка може спричинити вірусний успіх. Це сталося з австралійською мамою Наталі Белл(Natalie Bell), коли вона думала про свою дочку Шае (Shae), яка могла б потрапити в аварію. Це спонукало жінку створити чохол для ременя, який би попереджав людей, що надають допомогу, стосовно стану дівчини. За одну ніч ідея стала вірусною, і Белл отримала тисячі запитів на аналогічний чохол. Белл, яка живе у Вікторії, Австралія, володіє бізнесом під назвою «Personalised By Nat», де вона створює персоналізовані предмети, більшість продуктів для батьків і дітей. Вона вирішила створити простий чохол на липучці з чіткими жирними літерами, що виділяються на білому тлі, щоб легко було читати.

Переглянути повністю

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

Ранкова крадіжка

Поскаржитись на запис

Ha пляжі у Флориді 633 дайвери встановили світовий рекорд з очищення дна океану

На Дірфілд-Біч зібралися понад 600 дайверів і ще більше глядачів — тут встановили світовий рекорд по очищенню океану від сміття. Близько 15 хвилин водолази були в воді, піднявши на берег величезну купу пластикового сміття. Вага одних рибальських гир склав 1600 фунтів(725.7 кг), не кажучи вже про решту «улов». Для того, щоб встановити новий рекорд, дайвери приїжджали з усіх куточків світу — серед них була навіть 13-річна дівчинка, яка приїхала з мамою.

Переглянути повністю

Немає публікацій!

Завантажити наступні