Поскаржитись на запис

Яблука

Вчителька біології запитує: - Коли треба збирати яблука? Петя: - У серпні! Маша: - У вересні! Вовочка: - Коли собака прив'язана!

Поскаржитись на запис

Не чужа!

- Вовочко, не брудни скатертину! Бабуся її прала, старалася. Треба поважати чужу працю. - Так бабуся не чужа.

Поскаржитись на запис

Колобок. Казка. (+18)

Якось бабі дід сказав: - Я голодний , як удав Хочу їсти, хочу пити. Щось бодяж, бо буду бити. (більше…)

Поскаржитись на запис

Марусю…

Вовочка підходить до Марійки й каже: — Марусю, можна використати тебе як жінку? — Які в тебе думки вульгарні! — Це, Марусю, в тебе вульгарні, а в мене м’ячик у жіночий туалет закотився!

Поскаржитись на запис

Якось у парку

У парку: - Ма-ама, я пісяти хочу! - Тихо, Вовочка. Ти вже великий. Не можна так говорити, кругом люди, слухають. Говори - я хочу посвистіти. Зрозумів? - Так, так. Хочу свистіти дуже! Мама завела Вовчку за дерево, він зробив свої справи. На тому й заспокоївся. Ніч. У спальню батьків заходить Вовочка і смикає сплячого з краю тата за руку: - Тато, я свистіти хочу! Перестрашений тато, спросоння, мружачись на годинник: - Вова, ти здурів? Пів другої ночі! - Але я дуже хочу! Тато пошепки намагається відігнати цей кошмар: - Вова, мама спить, бабуся спить, всі сплять, Іди і ти спати, а завтра разом посвистом скільки хочеш. Вовочка, схлипуючи і переступаючи: - Тато, я не можу терпіти. Я буду прямо зараз свистіти! Тато, перевертаючись на бік, засинаючи: - Ну добре. Посвисти, тільки тихенько-тихенько мені на вушко.

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

Якось у ванній

Дівчинка виходить із ванної і говорить Вовочці: - В тебе в ванній висять два рушники: один під буквою «М», другий під буквою «Ж». Я взяла те, що під буквою «Ж». Я правильно розуміла, «Ж» – для жінок, «М» – для мужчин. - Ні, «М» – для морди…

Переглянути повністю

Немає публікацій!

Завантажити наступні