Категорія: Жінки, еротика

Поскаржитись на запис

Увечері п’ятниці до ювелірної крамниці приходить літній пан з молодою білявкою

Увечері п'ятниці, перед самим закриттям, в ювелірний магазин входить літній пан років сімдесяти з молодою ефектною блондинкою дуже милої зовнішності, на вигляд від сили років двадцяти п'яти. Ювелір запитує, чим може бути корисний, і літній чоловік каже, що хотів би купити для своєї дами кільце з діамантом, що-небудь особливе. ⠀ Ювелір кидає короткий погляд на блондинку, витягує з вітрини прилавка подушечку з кільцями, і пропонує відвідувачам кільце з діамантом у чверть карата, хорошої роботи, і коштує воно дві тисячі доларів. ⠀ Блондинка простягає до кільця руку, але кавалер жестом зупиняє її, і каже ювеліру, що він мав на увазі дійсно гарне кільце, які дарують в особливих випадках. ⠀ Ювелір кидає на блондинку трохи триваліший погляд, потім переводить погляд на її супутника, повертається до вітрини та дістає звідти кільце — з діамантом трохи більше одного карата, дуже хорошої якості, в оправі з білого золота, саме кільце з 22-каратного золота, по обідку всіяне дрібними діамантами, в цілому ще на третину карата, і він готовий віддати його всього за 15 тисяч. ⠀ Очі блондинки виблискують, вона простягає руку, але літній пан м'яким рухом зупиняє її, і каже, що ювелір його не зовсім правильно зрозумів, що він говорив про дійсно особливий випадок, які трапляються раз в житті, і тому вони хочуть купить по-справжньому гарну річ, рідкісну, щоб запам'яталася. ⠀ Ювелір кидає в блондинку короткий, але дуже допитливий погляд, потім переводить очі на літнього пана, потім знову на блондинку, і вклонившись просить їх почекати 5 хвилин. Потім бере ключі від сейфа, спускається в підвал, і незабаром повертається з маленькою коробочкою, з якої він витягує кільце зовсім дивної роботи, антикваріат, зі щирого золота, з діамантами в 4,2 карата найчистішої води, в платиновій оправі з чотирма маленькими діамантами по боках, кожен по чверті карата, і чотирма рубінами по кутах, яке, за його словами, він купив на ексклюзивні, закритому аукціоні та сподівався продати за 120 тисяч, але для таких шанованих покупців, і перед вихідними — так і бути, готовий віддати його рівно за 100 тисяч. ⠀ Літній пан повертається до блондинки, в якої на щоках з'являється рум'янець, очі блищать, і здається, що ось-ось виростуть крила. Він бере її за руку і каже ювеліру, що так, це як раз те, що він і думав купити, і що вони беруть це кільце. Ювелір з ввічливою посмішкою питає, як вони збираються розраховуватися, і літній чоловік заявляє — чеком, але він розуміє, що сума чимала, тому він залишить чек ювеліру, щоб той зателефонував в його банк вранці понеділка, упевнитися в наявності грошей, а вони заїдуть в магазин після обіду і заберуть кільце. ⠀ У понеділок вранці ювелір дзвонить літньому пану: ⠀ - Пане, я тільки що дзвонив у ваш банк! Мені сказали, що у вас на рахунку немає грошей! ⠀ - Так, я знаю, зрозуміло... але давайте я краще вам розповім, як пройшов мій вікенд.

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

Старий портьє вчив молоду служницю готелю, але щось пішло не так

Старий портьє наставляє молоду служницю готелю: - У нас делікатна робота, іноді треба вміти проявляти винахідливість. Багато років тому, коли я працював прибиральником, заходжу я в незамкнений номер і йду у ванну прибиратися. А там — гола леді під душем стоїть. Я удав, що погано бачу, і кажу: "Вибачте, сер". Ось це і є делікатність. На наступний день служниця в сльозах прибігає до портьє: - Мене звільнили. А все через вас... - Що трапилося?! - Пішла я прибирати номер, входжу в кімнату, а там жінка з чоловіком займаються любов'ю. Ну я їм і кажу: "Вибачте, джентльмени..."

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

Як юрист став 11 чоловіком і був в шоці після першої шлюбної ночі

Юрист одружився з жінкою, у якої до нього було 10 чоловіків. Коли настала перша шлюбна ніч, вона раптом каже йому: “Будь ласка, будь лагідний зі мною, адже я ще … незаймана!” Сказати, що наречений був шокований — це нічого не сказати. Він здивовано питає її: — «Але як? Як незаймана? Адже у тебе було цілих 10 чоловіків! Як таке взагалі можливо? » І тут наречена почала пояснювати: — Розумієш, мій перший чоловік був менеджером з продажу. Він весь час яскраво описував мені як це буде класно, але в підсумку так нічого і не сталося. — Чоловік №2 працював програмістом. Він весь час сумнівався — чи буде це працювати, тому тільки й робив що закривався у ванній з журналами і наодинці налагоджував свою функцію. — Чоловік №3 працював наладчиком. Він весь час запевняв мене, що система продіагностована і за всіма параметрами повинна працювати ідеально, але так і не зміг запустити її. — Чоловік №4 працював в телефонних продажах. Коли він отримував замовлення — ніколи точно не міг сказати коли воно буде виконане. — Чоловік №5 працював інженером. Він говорив що розуміє як в цілому все повинно працювати, але йому треба хоча б років зо три на дослідження, впровадження та налагодження методу. — Чоловік №6 працював в фінансах і адмініструванні. Він весь час говорив що знає що потрібно робити, але не був упевнений — чи входить це в його сферу обов’язків. — Чоловік №7 був маркетологом. І хоча він мав відмінний продукт, він не вирішив як його правильно позиціонувати і так і не вивів на ринок. — Чоловік №8 був психологом і все що він міг робити — так це годинами говорити про це. — Чоловік №9 був гінекологом. Все що він міг зробити — подивитися туди, стомлено зітхнути і піти читати газету. — Чоловік №10 займався колекціонуванням поштових марок. Все що він робив було … Ооох, як я за ним сумую. — … Але нарешті я вийшла заміж за тебе і відчуваю щось неймовірне! — «Чудово» — сказав наречений: «Але чому ти в такому передчутті?» — Ну ти ж юрист. Тепер я точно знаю що мене використають по повній програмі!

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

Розмова двох подруг

Розмовляють дві подруги: ⠀ - Я ось зараз подумала... Уяви собі, щоб було, якщо у людей віруси були б, як у компа. Типу троянів... Ти починаєш плутати право і ліво, повідомляєш стороннім про себе всю інформацію, яку слід було б тримати при собі... А потім взагалі деякі файли стираються. ⠀ - Люсь, такі віруси продаються в будь-якому маркеті в місткостях 0,5, 0,7 і 1 літр.

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

Крадіжка у раю

У давні-давні часи Господь зліпив десять Адамів. Один з них орав землю, інший пас овець, третій — ловив рибу... Через деякий час прийшли вони до Господа свого з проханням: - Все є, але чогось не вистачає. Нудно нам. Господь дав їм тісто і сказав: - Нехай кожен зліпить за своєю подобою жінку, кому яка подобається: повна, худа, висока, маленька... А я вдихну в них життя. Після цього Господь виніс на блюді цукор і сказав: - Тут десять шматочків. Нехай кожен візьме по одному і напоїть ту жінку, щоб життя з нею було солодким. Всі так і зробили. А потім Господь сказав: - Серед вас є шахрай, бо на блюді було одинадцять шматків цукру. Хто взяв два шматки? Всі мовчали. Господь забрав у них дружин, перемішав їх, а потім роздав, кому яка попалася. З того часу дев'ять чоловіків з десяти думають, що чужа дружина солодше, тому що вона з'їла зайвий шматок цукру. І тільки один з Адамів знає, що всі жінки однакові, бо зайвий шматок цукру з'їв він сам.

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

Нічна прогулянка

Пізно увечері йде жінка додому через парк. Раптом чує: - Стояти! Вона зупинилася. - Лежати! Вона лягла. - Повзти. Вона поповзла. Раптом над вухом співчутливо: - Жінко, з вами усе гаразд? Я тут з собакою займаюся і побачив, що ви повзете

Немає публікацій!

Завантажити наступні