Категорія: Вибори-2019

Поскаржитись на запис

Аналізи в Зеленського брав актор зі “Сватів” і учасник кулінарного шоу

Аналіз крові у кандидата в президенти Володимира Зеленського брав масажист клініки “ЄвроЛаб” Владислав Кірякулов, який був учасником кулінарного шоу “Мастер шеф” та знімався у серіалі “Свати”. Відомо, що Кірякулов брав участь у кулінарному шоу “Мастер шеф”, знімався у телесеріалі “Свати” та на даний час працює масажистом у клініці “Євролаб”. Інформація про нього розміщена на офіційному сайті клініки. . На сайті кулінарного шоу його називають “доктором з тонкою душевною організацією”. Також йдеться про те, що він робить масажі і виготовляє ортопедичні устілки. . Як актор “доктор” Кірякулов знімався у картинах “Україна, гудбай”, “Свати-5” та інші. . Кирякулов підтвердив, що проводив забір аналізів і сказав, що має достатньо кваліфікації, щоб проводити відповідні маніпуляції. Однак відмовився назвати свою посаду, зазначивши, що має одну зі спеціалізацій — масаж. . Також Кирякулов зауважив, що працює в медичній галузі з 2008 року та паралельно знявся у кількох телевізійних проектах, зокрема в серіалі "Свати". . Раніше у штабі Порошенка заявили, що він буде чекати Зеленського зранку 5 квітня для здачі аналізів, у тому числі на вживання алкоголю і наркотиків на НСК “Олімпійський”. . Зеленський відмовився здавати аналізи у медпункті “Олімпійського” і запросив у приватну лабораторію, власник якої підтримує шоумена. . Про це йдеться в ефірі “Прямого”.

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

День політичних аналізів. Як Зеленський із Порошенком їх здавали 💉

Коли: Порошенко: о 9 годині ранку 5 квітня Зеленський: о 8 годині ранку 5 квітня . Де: Порошенко: НСК "Олімпійський" Зеленський: приватна клініка Eurolab . Як: Порошенко: публічно перед камерами Зеленський: в приватній кімнаті у клініці . Які результати: Порошенко: експрес-тест засвідчив відсутність у крові президента психоактивних речовин Зеленський: результати шоумена стануть відомі за три дні . Зеленський здав тільки кров. Щодо волосся — пообіцяв здати пізніше, якщо буде потреба. Петро Порошенко здав кров, нігті, волосся, а також сечу. Забір крові показували в прямій трансляції на Facebook, а також на екрані журналістам.

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

Юля рветься у президенти

Поскаржитись на запис

Порошенко здає концерт

Поскаржитись на запис

У в’язницю за селфі: у МВС уточнили правила виборчого процесу

Вибори в Україні передбачають заборону на публікацію фотографій, зроблених у виборчій кабінці Вибори в Україні у 2019 році вже оскандалилися безліччю порушень. Одним із важливих правил виборчого процесу є нерозголошення свого волевиявлення. Навіть за селфі у виборчій кабінці під час виборів президента може загрожувати тюремне ув'язнення. Таке уточнення зробив радник глави МВС Іван Варченко, пише прес-служба міністерства. Іван Варченко зазначив, що розголошення таємниці свого волевиявлення тягне за собою кримінальне виробництво і тюремний термін. Він також підкреслив, що не можна фотографувати саме бюлетень. "Ми нагадуємо виборцю: ви не повинні нікому звітувати про своє волевиявлення. Більше того, ця звітність може нести ознаки кримінального злочину, оскільки виборець може нести покарання за розголошення результатів свого волевиявлення. Ви не маєте права фотографувати свій бюлетень, не маєте права демонструвати його на виборчій дільниці, тому що це порушення таємниці волевиявлення. Тобто ніяких селфі в кабінках, ніяких звітів", - підкреслив Варченко. Радник глави МВС також уточнив, що стаття 7 Закону про вибори президента України передбачає дотримання таємниці волевиявлення виборців. Будь-який контроль за волевиявленням виборців карається законом. "Зйомка і фіксація будь-яким способом результатів волевиявлення є порушенням таємниці голосування. Стаття 159 Кримінального кодексу передбачає, що виборець, який собі це дозволить, може понести покарання до 3 років позбавлення волі", - йдеться в повідомленні. Варченко підкреслив, що не забороняється брати участь у экзитполах. "Відповідальність передбачена за публічну демонстрацію волевиявлення: це коли виборець вийшов з кабінки і показує свій бюлетень. Коли виборець в приватному спілкуванні сказав друзям, дружині або особі, що проводить екзитпол, за кого він проголосував, це не є порушенням таємниці голосування", - пояснив він. Джерело: bit.ly/2OaFFXm

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

Андрій ПОЛТАВА (Карпов) “Вата ШОУ”

Немає публікацій!

Завантажити наступні