Категорія: Вовочка

Поскаржитись на запис

Вовочка прийшов до вчительки з’ясувати, чому у нього двійка

Вовочка підходить до вчительки та каже: — Марія Іванівна, чому ви поставили мені двійку? Я ж правильно відповів на всі питання! Ось, дивіться... ⠀ Питання (П): В якій битві убили один одного Челубій і Пересвіт? Відповідь (В): У своїй останній. ⠀ П: Де був підписаний пакт Молотова-Ріббентроппа? В: У нижній частині сторінки. ⠀ П: Що буде, якщо в озеро кинути камінь? В: Він намокне. ⠀ П: Як можна прожити 8 днів без сну? В: Не бачу проблем. Потрібно спати ночами. ⠀ П: Якщо у тебе в одній руці 3 яблука і 4 апельсини, а в інший 4 яблука і 3 апельсини, що ти маєш? В: Дуже великі руки. ⠀ П: 8 осіб побудували стіну за 10 годин. Скільки часу піде у 4-х чоловік, щоб її побудувати? В: Ні секунди: вона вже побудована.

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

Не чужа!

- Вовочко, не брудни скатертину! Бабуся її прала, старалася. Треба поважати чужу працю. - Так бабуся не чужа.

Поскаржитись на запис

Чужі штани

Вчителька: - Вовочко, у тебе в одній кишені брюк тисяча гривнів, а в іншому - три тисячі, порахуй! - Я вважаю, що на мені чужі штани!

Поскаржитись на запис

Марусю…

Вовочка підходить до Марійки й каже: — Марусю, можна використати тебе як жінку? — Які в тебе думки вульгарні! — Це, Марусю, в тебе вульгарні, а в мене м’ячик у жіночий туалет закотився!

Поскаржитись на запис

Вовочко!

— Вовочко, ти навіщо стукнув дядька Петра цеглиною по голові? — Я більше не буду… — А йому більше й не треба…

Поскаржитись на запис

Якось у ванній

Дівчинка виходить із ванної і говорить Вовочці: - В тебе в ванній висять два рушники: один під буквою «М», другий під буквою «Ж». Я взяла те, що під буквою «Ж». Я правильно розуміла, «Ж» – для жінок, «М» – для мужчин. - Ні, «М» – для морди…

Переглянути повністю

Немає публікацій!

Завантажити наступні