Категорія: Українці

Поскаржитись на запис

У відділенні ПриватБанку тимчасово утримували трансгендерну жінку

Українську правозахисницю та трасгендерну жінку Анастасію-Єву Домані тимчасово закрили у відділенні ПриватБанку у Києві, на проспекті Повітрофлотському, 50/2. Про це вона повідомила у коментарі hromadske.   За словами Домані, менеджерка банку зверталася до неї у чоловічому роді та порадила «звернутися до лікаря». Після допису у Facebook, який зробила правозахисниця, охоронець банку закрив двері й просив видалити фото.

Переглянути повністю

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

Як гуцули корову надували

Йдуть два гуцули напідпитку додому. Дивляться – діти надувають жабу… Один другому каже: – Куме, а давайте ми корову надуємо! Прийшли додому, взяли трембіту, прилаштували її корові в одне місце. Один з кумів ду-у-у-у-ує, аж гай гуде, а надути не може. Тоді другий кум каже: – Дайте, куме, я надую, бо Ви ніц не вмієте! Переверніть тільки трембіту іншим боком, бо я ся вас бриджу!

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

Не варто ображати людей

Вчора стою на дорозі, чекаю свій автобус. І тут, раптово зупиняється машина, чекає, щоб я перейшла дорогу. Ну, не ображати ж людей. Перейшла дорогу, коли вона поїхала - перейшла назад.

Поскаржитись на запис

Боїться води

- Що трапилося з Петровим? Чому він не ходить на риболовлю? - А, він одружився на тій дівчині, пам'ятаєш, яку витягнув з річки, коли вона тонула. - Так, а на риболовлю-то чому не ходить? - А він тепер води боїться!

Поскаржитись на запис

Завжди згоден

Багатство - випробування на порочність. Згоден стати випробувачем.

Поскаржитись на запис

Дача це відповідальність

- Ось, купили дачу для відпочинку. - Ну і як, відпочиваєте? - Так, коли на дачу не їздимо...

Немає публікацій!

Завантажити наступні