Категорія: Творчість

Поскаржитись на запис

Топ-10 найгірших гуртів усіх часів

Сайт Ranker зібрав список найгірших гуртів (виконавців) усіх часів. Він містить найжахливіші групи, за версією читачів сайту, які були занесені у список на основі кількох критеріїв. Наприклад, у списку можна знайти популярні групи, що найменш заслуговують своєї слави та багатства, артисти, які безсоромно крали в інших та гурти, які просто не вміють грати на своїх інструментах чи писати пісні.     Що переносить гурт з категорії «просто поганого» до «найжахливішого гурту усіх часів та народів»? Для когось це неякісний звук. Для інших - відсутність здатності до написання пісень, яка робить групу - в цілому - нездатною створювати якісну музику. Деякі колективи просто не можуть вжитися разом, що впливає на якість їхньої музики та виступів.  

Переглянути повністю

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

Жахіття

"Це якесь жахіття" - сказав Стівен Кінг і вимкнув ТСН.

Поскаржитись на запис

Дурниці

Людина, зайнята дурницями, завжди скаржиться на брак часу.

Поскаржитись на запис

КУХЛИК

Дід приїхав із села, ходить по столиці. Має гроші — не мина жодної крамниці. Попросив він: — Покажіть кухлик той, що з краю. — Продавщиця: — Что? Чево? Я нє понімаю. — Кухлик, люба, покажіть, той, що збоку смужка. — Да какой же кухлік здєсь, єслі ето кружка. — Дід у руки кухлик взяв і нахмурив брови: — На Вкраїні живете й не знаєте мови. — Продавщиця теж була гостра та бідова. — У мєня єсть свой язик, ні к чему мнє мова. — І сказав їй мудрий дід: — Цим пишатися не слід, Бо якраз така біда в моєї корови: Має, бідна, язика і не знає мови. Павло Глазовий

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

Якось у театрі

У театрі, як правило, тексти, які можна читати, актори не вчать напам'ять, а просто читають з аркуша. Не запам'ятав, який це був спектакль, але суть в тому, що по ходу на сцену вбігає гонець і передає королю лист зі словами: - Ваша Величність, Вам лист! Король розгортає сувій і... О, жах, там немає тексту (колеги вирішили пожартувати). Але він був досвідченим артистом і, повертаючи сувій гінцеві, говорить: - Читай, гонець! Артист, виконуючий роль гінця, теж був не ликом шитий, повертає листа королю: - Не грамотний, Ваша Величність!

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

5 дизайнерських штук, які змусять вас сказати «хочу»

Ліньтяйська вішалка 15319960-R3L8T8D-650-3

Переглянути повністю

Немає публікацій!

Завантажити наступні