Як школяр “міні-Моне” заробив $2 200 000 за 20 хвилин.


6
34 поширення, 6 балів

Кірон Вільямсон коли був учнем початкової художньої школи розбагатів на 2,2 мільйона доларів після того, як намальовані ним картини були розкуплені на аукціоні всього за 20 хвилин.

Коли Кірону Вільямсу виповнилося 10 років, він вже був відомий як «міні-Моне». Хлопчик отримав міжнародну популярність після того, як написав пейзаж на сімейному святі у 5 років. 23 його роботи були продані інтернет-покупцям за ціною 2,2 мільйона всього за 20 хвилин.

На початку кар’єри хлопця ціни на його картин коливалися від 3,5 тисячі доларів за невелику акварель до 30 тисяч доларів за зимовий пейзаж, написаний біля його будинку в Норфолку.

Перші роботи Кирона з’явилися на ринку в 2009-му році. Тоді 19 з його картин були продані за 36.000 доларів на закритому аукціоні. Виручені від продажу гроші дозволили Кірон купити новий будинок для себе і своїх батьків, а також інвестувати в твори інших художників, таких як англійська пейзажист Лоуренса Стівена Лоурі.

«В світі мистецтва вважають, що його роботи стали значно кращими в порівнянні з минулим роком. Останні з написаних ним картин просто феноменальні. Ми не тиснемо на нього. Він просто малює коли сам цього хоче », – розповідає арт-дилер Марк Вільямсон.

Менеджер галереї Адріан Хілл, який був причетний до продажів, сказав: «Я бачив як виросла його майстерність в порівнянні з минулим роком. Здається, він піднявся на новий рівень ».

Після успіху Кірон перестав відвідувати школу і почав вчитися вдома, щоб мати можливість зосередитися на живописі. Інша десятка його картин і акварелей була продана на іншому аукціоні зі стартовою ціною 150 тисяч доларів за 1 шт.

Кірон почав малювати коли йому не було й п’яти. Сталося це на сімейному святі в Девон і Корнуолл. На більшості його картин зображені ландшафти місцевості навколо Норфолка, де він прожив все своє життя, і Корнуолла, який є його улюбленим місцем відпочинку.

Серед шанувальників таланту хлопця не тільки жителі туманного Альбіону. На останніх торгах його картини купували цінителі живопису з Європи, США, Японії та Канади. Всі доходи від продажу картин направляються в його власну компанію Кірон Вільямсон Лтд, директорами якої є його батьки.

Джерело: https://enigma.ua/


0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Формат публікації:
Персональний тест
Серія питань, відповіді на яких, можуть розповісти щось про опитуваного (тести типу “Який ти … ?”)
Тест
Серія запитань із правильними та неправильними відповідями, що дозволить перевірити знання опитуваного
Опитування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Розповідь
Форматований текст з різними вставками (таблиці, цитати, зображення, відео і т.д.)
Підбірка
Підбірка різного роду історій (ТОПи, рейтинги, рекомендації і т.д.)
Підбірка у зворотньому порядку
Підбірка, де порядок пунктів ведеться від більшого до меншого
Відкритий список
Список, до якого користувачі можуть додати пункти і голосуванням встановлюється порядок їх виводу
Рейтинг
Підбірка, в якій порядок визначається голосуванням користувачів
Мем
Створення мему з власного зображення
Відео
Інтеграція відео з сервісів Youtube, Vimeo чи Vine
Аудіо
Інтеграція аудіо з сервісів Soundcloud чи Mixcloud
Зображення
Фото або GIF
Gif-анімація
Анімоване зображення у форматі gif