Поскаржитись на запис

Втратити безкоштовний будинок – через жадібність. Історія одного китайського села

Шість років тому мільярдер Чень Шен виділив 31,9 мільйона доларів на будівництво 258 розкішних вілл у своєму рідному селі. У кожному триповерховому будинку – п’ять спалень, дві вітальні, гараж і невеликий сад. На кожні кілька будинків облаштовані спортивні майданчики та навіть є сцена для різних заходів. Будівництво закінчилося ще у 2016 році, але будинки пустують.

На заваді стали людям не ціни на розкішне житло, адже вілли мільярдер надав їм безкоштовно, а звичайна людська жадібність. Згідно з переписом 2013 року, невелике село налічувала 190 сімей. Але в процесі будівництва в село приїхали нові мешканці. Тоді Чень Шен побудував ще 68 будинків, щоб усім вистачило. І це було великою помилкою.

Як тільки було оголошено план будівництва, жителі села почали сваритися між собою, кому дістанеться житло. Деякі сім’ї заявили, що збираються завести багато дітей, тому їм потрібна друга вілла. Інші захотіли прибрати до рук кілька будинків на випадок, коли їхні діти заведуть свої сім’ї. Тут же з’явилися колишні жителі села, які вже давно переїхали, але «раптово» вирішили повернутися, і заявили права на будинки. Як тільки Чень Шен з’являвся в селі, місцеві атакували його проханнями розв'язати питання, скільки будинків кому дістанеться. Мільярдер був настільки розчарований поведінкою односельців, що вже три роки в село взагалі не приїжджав.

Тому вілли пустують, а місцеві жителі сваряться. Крім будинків, Шен планував побудувати поряд з селом свиноферму і розбити сади, забезпечивши тим самим робочі місця. Але всі ці плани обернулися крахом через жадібність. Тим часом порожні будинки стали об’єктами вандалізму. Хулігани побили вікна та зіпсували фасади.

Щоб прокоментувати, авторизуйтесь через соцмережі:

Схожі записи