Легендарна розмова дружини Черчилля з двірником


0
80 поширень

Вінстона Черчилля називають найвеличнішим англійцем століття. При цьому сам Черчилль в кінці кар’єри говорив: «Найвидатнішим досягненням мого життя було те, що я зміг переконати мою майбутню дружину вийти за мене заміж».

З кар’єрою у Черчилля все було в гаразд, а от в компанії гарненьких дівчат він боявся. Обидві його заручини були розірвані з ініціативи наречених. Памела Плоуден сказала в 1905 році майбутньому беззмінному секретареві Черчилля Едварду Маршу: «Перший раз, коли ви зустрічаєте Вінстона, ви бачите всі його недоліки, і тільки протягом всього життя ви починаєте відкривати його гідності». На той час, коли він захопився Клементиною Хозьє, родичі вже змирилися з думкою про те, що Черчилль проживе до кінця своїх днів холостяком.

Познайомилися вони на балу, а відновили знайомство лише чотири роки по тому. Клементина з ввічливості зав’язала бесіду, і як тільки вони перейшли з загальних тем на політику, Черчилль змінився. «У цей момент я усвідомила, що, здається, закохалася», – зізналася вона згодом сестрі.

На вінчання наречена запізнилась, змусивши похвилюватися і нареченого, і всіх гостей… У своїх мемуарах Вінстон Черчилль написав: «Я одружився у вересні 1908 року і з того часу жив щасливо». Так воно і було.

У них не було секретів один від одного. Клементина залишалася помічницею і сподвижницею чоловіка, коли він зайняв пост прем’єр-міністра. Вона брала активну участь в передвиборчих кампаніях і, мабуть, подарувала чимало голосів виборців своєму чоловікові. Популярність Клементини в її країні зростала, і їй навіть надали право брати участь в засіданнях парламенту. Але Клементина рідко цим правом користувалася: головною цінністю для неї залишалася сім’я, і ​​перш за все турбота про чоловіка, якого вона любила навіть більше, ніж своїх чотирьох дітей. Втім, для Черчилля дружина теж була головною людиною в його житті.

В середині 1950-х років на одному з обідів, які подружжя Черчилль влаштовувала у своєму заміському будинку в Чартвеллі, хтось запропонував всім відповісти на питання: «Ким би ви хотіли стати, якби не стали тим, хто ви є?». Коли черга дійшла до Вінстона, він спокійно сказав: «Якби я не став тим, ким я є, я б із задоволенням став другим чоловіком місіс Черчилль».

Одного вечора Черчилль з дружиною вирішили прогулятися по Лондону. Коли вони проходили через один із затишних двориків, до них підійшов двірник. На подив прем’єр-міністра, двірник заговорив не з ним, а звернувся до першої леді.

Після цієї розмови Черчилль запитав у своєї дружини: “Чому він був так зацікавлений в спілкуванні з тобою?”.

Вона відповіла, що в її підліткові роки, він був шалено закоханий в неї.

Черчилль сказав: “Бачиш, якби ти вийшла за нього заміж, ти б зараз була дружиною двірника …”.

Дружина Черчилля дала просто легендарну відповідь: “Ні. Якби я вийшла за нього заміж, він би став прем’єр-міністром. “

За матеріалами


0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Формат публікації:
Персональний тест
Серія питань, відповіді на яких, можуть розповісти щось про опитуваного (тести типу “Який ти … ?”)
Тест
Серія запитань із правильними та неправильними відповідями, що дозволить перевірити знання опитуваного
Опитування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Розповідь
Форматований текст з різними вставками (таблиці, цитати, зображення, відео і т.д.)
Підбірка
Підбірка різного роду історій (ТОПи, рейтинги, рекомендації і т.д.)
Підбірка у зворотньому порядку
Підбірка, де порядок пунктів ведеться від більшого до меншого
Відкритий список
Список, до якого користувачі можуть додати пункти і голосуванням встановлюється порядок їх виводу
Рейтинг
Підбірка, в якій порядок визначається голосуванням користувачів
Мем
Створення мему з власного зображення
Відео
Інтеграція відео з сервісів Youtube, Vimeo чи Vine
Аудіо
Інтеграція аудіо з сервісів Soundcloud чи Mixcloud
Зображення
Фото або GIF
Gif-анімація
Анімоване зображення у форматі gif