Поскаржитись на запис

17 фотографій, які змусять ваше серце на мить зупинитися

Усі фото з цієї добірки викликають дуже сильні емоції.  Подивіться на незнайомих людей, які гойдають чиюсь дитину, на наречену, яка приїхала додому бачити бабусю востаннє, або на старого кота, у якого нарешті з'явилися господарі.

 

Ви відчуєте тепло і побачите силу цих людей. Ці фотографії змусять вас повірити, що, хоча життя може бути важким, з часом у нас все буде добре.

 

 

Лікарі заборонили цій 102-річній пані летіти на весілля онучки, тому внучка здивувала її: вона сама приїхала до неї у весільній сукні. Це була їхня остання зустріч.

 

 

 

«Старший джентльмен прийшов сам, щоб поїсти в ресторані. Він розповідав кілька своїх історій своєму офіціанту, який приєднався до нього під час вечері»

 

 

 

«Коли мені було 8 років, я знайшов конюшину з 4 листками і віддав її батькові на удачу. Коли він помер, я дізнався, що тато зберігав конюшину в гаманці 20 років»

 

 

 

«Ми з дружиною не могли заспокоїти нашого малюка, який розплакався у ресторані, тому вирішили швидко збиратися і йти геть. Але пара за сусіднім столиком запропонувала потримати його, щоб ми насолодилися вечором. Наш син спав на плечі милого незнайомця весь вечір»

 

 

 

«Сьогодні я дізнався у Facebook, що нічний охоронник на моїй роботі в'яже шкарпетки та рукавиці для недоношених дітей для Единбурзькому королівському лазареті. Він також надсилає їх по всьому світу».

 

 

 

«Ця дівчина з раком останньої стадії вирішила відмовитися від лікування і вийшла заміж за коханого, щоб вона могла насолоджуватися часом, який залишився для неї»

 

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений LoveWhatMatters.com (@lovewhatmatters)

 

 

«Мій дідусь до та після Другої світової війни. Між знімками, за словами моєї мами, 7 років різниці. Він вижив у концтаборі та мав на тілі номерний знак. Його очі говорять більше, ніж будь-яка книга з історії»

 

 

 

«Сім'я потрапила в автокатастрофу. Поки мати оглядали медики, її перелякана донька плакала. Рятувальники помітили лак для нігтів в неї в руках і попросили дівчинку зробити їм манікюр. Це спрацювало!»

 

 

 

«Дівчина, яка народилася без однієї руки, створила образ принцеси Дісней, щоб підтримати таку ж дівчину»

 

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений LoveWhatMatters.com (@lovewhatmatters)

 

 

Після обвалу будівлі в Бразилії, хлопець відправив сім'ї селфі, щоб попросити про допомогу і сказати їм, що він в порядку. Його врятували.

 

 

 

Мама дозволила синові вибрати будь-яку тварину з притулку. Він взяв старого, товстого, сором’язливого кота. Той одразу заліз на руки до хлопчика, і з того часу вони нерозлучні.

 

 

 

«Мій 11-річний брат вирішив почати вивчати корейську, щоб він міг розмовляти з новою ученицею в своєму класі, яка розмовляє тільки корейською»

 

 

 

«Жінка рятує поранених метеликів: після того, як вона лагодить їх пошкоджені крила, вони можуть знову літати» 

 

(детально про цю історію можна прочитати тут)

 

 

 

Перший раз, коли вони побачилися

 

 

 

Бабуся та внучка

 

 


 

Витираємо скупу сльозу та читаємо ще кілька милих історій: 23 фотографій, на яких зображена сама доля

 


 

Щоб прокоментувати, авторизуйтесь через соцмережі:

Схожі записи