Категорія: Історії

Поскаржитись на запис

Як школяр “міні-Моне” заробив $2 200 000 за 20 хвилин.

Кірон Вільямсон коли був учнем початкової художньої школи розбагатів на 2,2 мільйона доларів після того, як намальовані ним картини були розкуплені на аукціоні всього за 20 хвилин.

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

Філіппінець прийшов на випускний з картонною фігурою мами, яка померла

Мама дуже мріяла побачити випускний сина. ⠀ На Філіппінах випускник прийшов із картонною фігурою, на якій було обличчя його матері. Вона померла через важку хворобу — пневмонію. ⠀ Про це пише World Og Buzz. ⠀ Випускник філіппінського університету прославився у Мережі завдяки своїм фотографіям з випускного. Пауло Джон з Філіппін став бакалавром у галузі ділового адміністрування. Його мама мріяла про день, коли зможе побачити вручення диплома синові. Вона підтримувала свого сина і дуже пишалася ним. ⠀ 2016 року мама Пауло померла від пневмонії. Однак хлопець знайшов у собі сили та не кинув навчання. Він почав ще більше вчитися, адже не міг зрадити мрію своєї мами. ⠀ Ближче до випускного хлопець вирішив, що мама все ж побуває на врученні диплома. Для цього він зробив картонну фігуру з її обличчям у повний зріст. З цим макетом він прийшов на випускний вечір і сфотографувався. Світлини зібрали 47,5 тис. вподобань.

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

У Німеччині застряглу у люкові білку рятували пожежники, копи і ветеринари

У Німеччині пожежні, поліція і ветеринарна клініка об'єднали зусилля, щоб врятувати білку, крихітна голова якої застрягла в кришці люка. Про це пише Assosiated Press. Це сталося у західному німецькому місті Дортмунд. Пожежна служба Дортмунда заявила, що в п'ятницю вранці їм повідомили про гризуна в небезпеці поруч із центральним парком. Рятувальники, які прибули на виклик, помітили, що голова білки стирчить з дірки люка. Початкові спроби звільнити тварину були безуспішними, тому всю кришку люка зняли та доправили в найближчу ветеринарну клініку, а для охорони відкритої каналізації була викликана поліція. Ветеринари використовували анестетик, щоб заспокоїти білку, а тоді почали операцію зі звільнення тварини. Коли рани білки загояться, її відпустять у дику природу.

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

Ha пляжі у Флориді 633 дайвери встановили світовий рекорд з очищення дна океану

На Дірфілд-Біч зібралися понад 600 дайверів і ще більше глядачів — тут встановили світовий рекорд по очищенню океану від сміття. Близько 15 хвилин водолази були в воді, піднявши на берег величезну купу пластикового сміття. Вага одних рибальських гир склав 1600 фунтів(725.7 кг), не кажучи вже про решту «улов». Для того, щоб встановити новий рекорд, дайвери приїжджали з усіх куточків світу — серед них була навіть 13-річна дівчинка, яка приїхала з мамою.

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

Як я познайомилась з своїм чоловіком

Був час, як і будь-який дівчині хотілось відносин, романтики, ну як всі. Однак у військовому містечку вибір не дуже великий, зареєструвалася на сайті знайомств.
Відразу скажу, якщо і правда в кожній людині живе супергерой, то там через одного- "людина-гівно", ну загалом не про це. Познайомилась з одним чоловіком, ніби не хам, писав красиво, ввічливо, в загальному домовились зустрітися. У призначений день і час приїхала в парк (до обласного центру), сиджу ... Думаю, це дівчата зазвичай запізнюються, но…мало що могло трапитись. Пройшов час, телефон у нього не відповідає..
Все, думаю, проігнорив .. Тут дзвонить, каже, що мама попросила в погребі порядок навести і на ринок її звозити, а потім він відразу до мене. Злегка охрініла, ну ладно, до автобуса мого далеко, погуляю поки по парку.
Через дві години..мама знайшла йому ще заняття, але як тільки, то він відразу .. стрималась, не послала, але настрій самі розумієте.
Раптом підходить чоловік, красивий..мм..і каже: - "Дівчино, він дурень, він не прийде." Я кажу "Хто?", А він- "Кого чекаєте, я за вами вже хвилин сорок спостерігаю, ходімо погуляємо?"
Гуляли до ночі, обійшли півміста, посиділи в кафе ... Не помітила, що ніч уже. Думаю, все.. Останній автобус давно поїхав, що робити буду?
А він: - "Пізно вже, давай я тобі таксі викличу?» Я мнусь…
Він: - "І оплачу, не хвилюйся"
Поїхала. Сиджу і думаю: - "Ах, пощастило, от би ще побачитьсь .." і розумію, що ні я йому, ні він мені номер не дали! Пройшов місяць і раптом, стукіт у двері. Стоїть, посміхається. Знайшов))). Через місяць подали заяву )))

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

Інтерв’ю з Кіану Рівз

- Як ви завжди залишаєтесь "приземленим", у чому ваш секрет? (Сталий вираз, що означає "бути скромним, не зазнаватися") - Ну, типу, гравітація

Немає публікацій!

Завантажити наступні