Категорія: Відео

Поскаржитись на запис

Публічний секс пари у будинку навпроти зупинив роботу офісу. Це зняли на відео

Закохані вирішили зайнятися сексом просто біля вікна. ⠀ У Мережі показали відео, на якому офісні працівники регочуть з пари, яка влаштувала інтим просто біля панорамного вікна у будинку напроти. ⠀ На кадрах видно ванну кімнату, яка розташована на одному з поверхів сусідньої будівлі. Штори відсунуті у бік, тому за панорамними вікнами можна побачити пару, яка у ванній займається сексом. Усе це бачать офісні працівники, чиє приміщення розташоване просто навпроти вікон помешкання гарячої пари. Вони намагаються сконцентруватися, однак працювати далі не можуть: працівники зриваються на сміх.

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

Лайфхаки про виховання дітей, від креативних батьків

Втомлені безсонними ночами та вихованням батьки завжди вигадують зручні лайфхаки. Так, одні батьки прив'язали пончики до мотузок, аби діти поборолись за смаколик, а інший лопатою згрібає гори іграшок, які малеча залишила на підлозі.
Parenting Hacks That Make Life Easier

Parenting? Completed it, mate. 🙌🙌

Опубліковано UNILAD Неділя, 22 вересня 2019 р.

Поскаржитись на запис

Парашутист-початківець тричі непритомніє під час польоту

На початку відео хлопець говорить, що нього немає вибору, тому він змушений стрибати з парашутом. А вже під час самого польоту від страху початківець встигає втричі втратити свідомість.
Marine Faints 3 Times Skydiving

He tried to overcome his fear of heights by skydiving... And ended up fainting 3 times 🙈😅

Опубліковано UNILAD Понеділок, 16 вересня 2019 р.

Поскаржитись на запис

Качки захоплюють собаку

У віртуальній реальності можливо все. Ось, наприклад, ці качки захопили собаку і навіть встановили на ньому свій прапор.  
326px; padding: 0; width: calc(100% - 2px);" data-instgrm-captioned="" data-instgrm-permalink="https://www.instagram.com/p/B1Vvi9Uhdg-/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading" data-instgrm-version="12">

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

В Індії собака змусила волонтерів врятувати її цуценят з-під завалу

В індійському штаті Раджастхан зняли на відео собаку, яка відчайдушно намагалася врятувати своїх цуценят з-під землі та каміння.

Поскаржитись на запис

Кіт міцно спить у горщику з туєю

Цьому коту нічого не завадить добре виспатись. Місце для сну знайде будь-де, навіть якщо для горщик, в якому росте туя. А найважливіше - яка поза!    

Переглянути повністю

Немає публікацій!

Завантажити наступні