Категорія: Політика

Поскаржитись на запис

Якої національності були Адам і Єва?

Збирається міжнародний симпозіум, де повинні визначити національність Адама і Єви, тому що в Біблії про це нічого не сказано. ⠀ Першим вийшов представник французької делегації та сказав: «Панове, безсумнівно, що Адам і Єва були французами. Тому що тільки французька жінка пожертвувала б раєм заради любові». ⠀ Вийшов англієць і сказав, що він дуже поважає свого французького колегу, але насправді, звичайно ж, Адам і Єва були англійцями: «Хто, крім англійського джентльмена, пожертвує раєм заради своєї дами?». ⠀ Тут вийшов радянський делегат і сказав, що все це буржуазна балаканина і що насправді вони були радянськими та що є три докази цього: «По-перше, у них було одне яблуко на двох, по-друге, у них по суті не було одягу, і, третє і головне, вони при цьому думали, що живуть в раю».

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

Ось що значить класична передвиборча компанія

Класика жанру! ⠀ - Скажіть, а чому в вашому місті через таку велику залізницю не можуть досі побудувати автомобільний міст? ⠀ - Ви розумієте, річ у тому, що мер кожен раз перед виборами обіцяє побудувати міст через залізницю. ⠀ І міські жителі тому за нього голосують вже 30 років поспіль. ⠀ Якщо міст нарешті побудують, йому нема чого буде обіцяти городянам і його не переоберуть...

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

Політична агітація у церкві

Було це ще до виборів. Приїхав кандидат в президенти якось до свого товариша на дачу в Карпати. Сидять зранку в неділю, відпочивають. Кандидат подивився у вікно і питає: ⠀ – А куди оце гуцули так зранку масово йдуть, гарно вбрані? ⠀ – У церкву, – відповідає товариш. ⠀ – А я ніколи не був у церкві. Давай і ми підемо, подивимося, що вони там роблять. ⠀ – Ну то пішли, як цікаво. Приходять, дивляться, а стара гуцулка біля ікони Божої Матері так щиро молиться, поклони б’є і примовляє: ⠀ – Мати Божа, нічого в тебе не прошу, тільки тисячу гривень. На все б мені вистачило: і хату би перекрила, і порося купила, і внучці в Коломию би передала… ⠀ Почув то товариш і каже до кандидата: ⠀ – А давай-но покажемо тій старій бабі перед виборами, хто про народ дбає! ⠀ – Як? – питає його кандидат. ⠀ – А підійди до неї та кинь їй тих грошей. Ще до вечора всі довколишні села будуть знати, який ти добрий! Понагрібали з кишень, що мали з собою. Вийшло 500 гривень. Гонорово підійшов кандидат до гуцулки та кинув перед нею ті гроші. Стара хутенько підняла їх, перерахувала, перехрестилася до ікони й каже: ⠀ – Дякую тобі красно, Мати Божа, що почула мою молитву. Але більше через тих бандитів не посилай, бо половину собі лишили!

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

Все краще і краще…

У телевізорі кожен день говорять, що життя у нас все краще і краще. Обняла телевізор, сиджу і плачу. Не знаю як мені в телевізор потрапити.

Поскаржитись на запис

Народна власність

Кандидат у депутати каже виборцям: – Газ і нафта належать народу. Це факт. Один із присутніх запитує: – А чому народ сам собі продає їх за такі шалені гроші?

Поскаржитись на запис

Криза та інфляція

- Пане Президенте, чому у пенсіонерів такі маленькі пенсії? - Тому що криза. - Тоді чому в нашій країні кількість мільярдерів зросла вдвічі? - Інфляція.

Немає публікацій!

Завантажити наступні