Категорія: Міліція

Поскаржитись на запис

Німець та українка

Німець одружився з українкою.і хвалиться: -український дружина-найкращий дружина в світі! - це ж чому?! - ну німецький дружина тобі:"гав -гав-гав"ти їй "бум-бум-бум"(по голові себе стукає)а вона за телефон і:"альо!поліцай!іх бін нарушайт! Штраф!тюрма!" А українська дружина тобі :"гав-гав-гав"ти їй "бум-бум-бум" вона тобі "бум-бум-бум"...очі відкриваєш,лежиш в коридорі на підлозі, ковдрочкою вкритий!любоф! Турбота!ніхт поліція, ніхт тюрма!...

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

Зупинка посеред ночі

Поліцейський посеред ночі зупиняє на дорозі машину: - Пане професоре, ви усвідомлюєте, що вашу машину мотає по всій дорозі? - Так, офіцере. Вибачте, я випив вісім чарок... - Пане професоре, але це ж не привід пускати дружину за кермо!

Поскаржитись на запис

Терпіння

У мільйонера беруть інтерв'ю: - Скажіть, у чому секрет вашого успіху? - Терпіння, мій друг, терпіння. - Але я можу назвати тисячу речей, де не допоможе ніяке терпіння. - Наприклад? - Носити воду в ситі. - Ви не праві, просто треба взяти сито і мати терпіння дочекатися зими.

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

Джакузі

Два даїшника зупиняють авто, а за кермом священник та ще й синцем під оком: - Що сталося Св. отець? - Та вчора з джакузі вилазив та підслизнувся.. Поїхав, а мєнти між собою: - Слухай, а шо то таке "джакузі"? - А я звідки знаю, я шо в церкву ходжу!?

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

Блондинка влаштувала ДТП

Блондинка влаштувала ДТП. Приїхав даїшник, говорить їй: - Права? Блондинка відповідає: - Ну, звичайно - я права!

Поскаржитись на запис

В чоловіка дружина пішла на пляж

В чоловіка дружина пішла на пляж і не повернулася. Він заявив в міліцію. Міліціянти прийшли через тиждень. - У нас для вас три новини, хороша, погана і чудова. - Давайте спочатку погану. - Ваша жінка потонула - ми її витягли з води. - А яка хороша? - Ми з неї зібрали відро здоровенних раків. - А яка чудова? - Завтра ми її знову витягнемо і запрошуємо вас на пиво!

Переглянути повністю

Немає публікацій!

Завантажити наступні