Категорія: Інша

Поскаржитись на запис

Священник та дівчина у літаку

Дівчина й католицький священик сидять поруч у літаку. Літак заходить на посадку й дівчина каже до священика: — Падре! Мені незручно вас просити, але чи не могли б ви допомогти мені? Річ у тім, що я купила собі нову дорогу бритву для жінок, яку треба задекларувати. Але я не маю грошей! Ви не були б ласкаві сховати цю бритву під своєю сутаною, митники нічого не помітять! — Донько моя! — відповідає священик. — Брехати — грішно! Але мій обов’язок — допомагати людям, тож я спробую щось придумати. Літак приземлився, пасажири проходять через смугу митного контролю. Митник запитує священика: — Отче, чи маєте ви щось під сутаною, що потрібно задекларувати? — Вище пояса ні, сину мій. — А нижче пояса? — А нижче пояса я маю прилад для жінок, яким іще ніхто не користувався. — Зрозуміло, проходьте. Наступний!

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

Несправедливість повсюди

Життя несправедливе! Електричка запізнилася майже на 10 хвилин! І я її почекав. А ось стоїть мені запізнитися хоча б на хвилину - хрін хто мене почекає!

Поскаржитись на запис

Штучний інтелект

- Нещодавно купив собі праску зі штучним інтелектом. - І як? - Реально економить мій час. Коли я гладжу сорочку для роботи, праска дозволяє мені погладити комірець і груди, а потім каже: "Навіщо гладити спину? Під піджаком все одно не видно!" і відключається.

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

Кавказькі вчені

- Кавказькі вчені встановили, що жінки люблять вухами, чоловіки - шлунком і тільки тварини люблять правильно.

Поскаржитись на запис

Економічний сенс

Поступово сенс всієї світової економіки зводиться до того, щоб продавати один одному товари, вироблені в Китаї, по можливості видаючи їх за свої.

Поскаржитись на запис

Техніка безпеки

Основне правило техніки безпеки: "Не працюй - не постраждаєш".

Немає публікацій!

Завантажити наступні