Категорія: Інша

Поскаржитись на запис

Як циркова сімейна пара дитину усиновлювала

Циркова сімейна пара хоче усиновити дитину. Однак соціальний працівник насторожився: ⠀ - А де ви будете утримувати дитину? ⠀ - Ось дивіться, — відповіли артисти, простягаючи фото їх величезного "будинку на колесах" останньої моделі з прекрасно обладнаною дитячою кімнатою. ⠀ - Хмм... А як щодо освіти? ⠀ - Ми наймемо приватного вчителя. ⠀ - Добре. А як з охороною здоров'я? ⠀ - Не хвилюйтеся, у нас у цирку є педіатр на повній ставці. ⠀ - Довідка про доходи? ⠀ - Ось, будь ласка. Ми обидва добре заробляємо. ⠀ Зрештою соціальний працівник погодився з доводами. ⠀ - Ну добре. Я бачу, що у вас все в повному порядку і ви в змозі подбати про дитину. Кого ви хочете? Хлопчика чи дівчинку? ⠀ - О, та нам все одно. Аби в пушку помістився.

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

Різниця мови

Розмовляють українець, француз і англієць. Англієць: - У нас дуже складна мова!ми, наприклад, говоримо:"інаф", а писати треба"enough"! Француз: - О-ля-ля!у нас набагато складніше!ми говоримо "бордо", а писати треба"bordeaux"! Українець: - то все дурниці!от ми говоримо:"га?" А пишемо :"повторіть ще раз, будь ласка!"

Поскаржитись на запис

Троє євреїв і троє італійців збираються їхати на конференцію

Троє євреїв і троє італійців збираються їхати на поїзді в інше місто на конференцію. Вони зустрічаються перед касою на вокзалі. Першими проходять чергу італійці й вони купують по квитку на людину. Євреї ж купують один квиток на всіх. «Як же так?» - дивуються італійці - «Адже в поїзді контролер, вас же без квитків звідти виженуть!». «Не хвилюйтеся» - відповідають євреї - «У нас є МЕТОД». Перед вирушенням поїзда італійці сідають по вагонах, але намагаються простежити за застосуванням загадкового «єврейського методу». Євреї ж всі набиваються в один туалет. Коли контролер підходить до туалету і стукає, двері трохи викриваються, звідти висовується рука з квитком. Контролер забирає квиток і далі всі вони без проблем їдуть в пункт призначення. Після конференції ті ж знову зустрічаються на вокзалі. Італійці, надихнувшись "єврейським методом", купують один квиток. Євреї ж не беруть жодного. - А що ж ви покажете контролеру? - У нас є МЕТОД. У поїзді італійці набиваються в один туалет, євреї — в інший. Незадовго до відправлення, один з євреїв підходить до туалету, де ховаються італійці та стукає у двері. Висовується рука з квитком. Єврей забирає квиток і повертається до колег. МОРАЛЬ: не треба використовувати єврейські методи, не розуміючи як вони працюють!

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

Священник та дівчина у літаку

Дівчина й католицький священик сидять поруч у літаку. Літак заходить на посадку й дівчина каже до священика: — Падре! Мені незручно вас просити, але чи не могли б ви допомогти мені? Річ у тім, що я купила собі нову дорогу бритву для жінок, яку треба задекларувати. Але я не маю грошей! Ви не були б ласкаві сховати цю бритву під своєю сутаною, митники нічого не помітять! — Донько моя! — відповідає священик. — Брехати — грішно! Але мій обов’язок — допомагати людям, тож я спробую щось придумати. Літак приземлився, пасажири проходять через смугу митного контролю. Митник запитує священика: — Отче, чи маєте ви щось під сутаною, що потрібно задекларувати? — Вище пояса ні, сину мій. — А нижче пояса? — А нижче пояса я маю прилад для жінок, яким іще ніхто не користувався. — Зрозуміло, проходьте. Наступний!

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

Несправедливість повсюди

Життя несправедливе! Електричка запізнилася майже на 10 хвилин! І я її почекав. А ось стоїть мені запізнитися хоча б на хвилину - хрін хто мене почекає!

Поскаржитись на запис

Штучний інтелект

- Нещодавно купив собі праску зі штучним інтелектом. - І як? - Реально економить мій час. Коли я гладжу сорочку для роботи, праска дозволяє мені погладити комірець і груди, а потім каже: "Навіщо гладити спину? Під піджаком все одно не видно!" і відключається.

Переглянути повністю

Немає публікацій!

Завантажити наступні