7 секретів, як добре вийти на фотографіях, навіть, якщо ви не фотогенічні


0
2 поширення

Чому навіть на професійній фотосесії, в гарному одязі, з вдалою зачіскою, ми виходимо на знімках невдало, а хтось виглядає, як модель з обкладинки, сидячи на кухні з чашкою кави? Поспішаємо запевнити: вся справа не в тому, що ви маєте неідеальні риси обличчя або камера вас «не любить». Просто потрібно знати кілька секретів, які допоможуть відмінно виглядати в кадрі.

Якщо немає природна фотогенічність – можна використовувати ці кілька трюків:

Займіться чимось

Пам’ятайте, що коли вас знімає камера, не потрібно стояти на місці з опущеними руками й не кліпаючи дивитися в об’єктив. Ви фотографуєте не на паспорт, так що статичність і відсутність будь-яких емоцій тут недоречно. Адже вам не потрібен сухий, затиснутий і нудний знімок, правда? Перейдіть журнал, поправляйте окуляри або волосся, пийте сік, перегортайте фото в телефоні. Загалом, робіть якісь дії, щоб фото вийшло живим і справжнім. Не шкодуйте пам’яті на телефоні, невдалі кадри завжди можна видалити. І ще: намагайтеся не дивитися прямо в об’єктив. Краще підійміть погляд в небо або відведіть в сторону, щоб фотографія вийшла природною.

Знайдіть свій ракурс

Вгадайте, що робить звичайних моделей професіоналами? Вони знають свої вдалі ракурси. Дуже рідко буває таке, що людина вдало виходить і в профіль, і в анфас, має однаково «виграшну» як ліву, так і праву сторону обличчя. Так що попросіть друга пофотографувати вас з різних ракурсів і потім визначте, на якому знімку ви подобаєтеся собі найбільше. До речі, раніше популярне правило «вище підборіддя» вже не актуально і працює досить рідко. Навпаки, на підсумковій фотографії у вас вийде дуже масивна нижня щелепа, яка зіпсує всю картинку.

Показуйте емоції

Смійтеся, плачте, обурюється, фліртуйте, показуйте язик: дивлячись на це фото через кілька років, ви повинні розуміти, які саме емоції відчували в той момент, що вами рухало, про що ви думали. На знімках ми хочемо передати певні почуття, відчуття, а не те, що якась дівчина такого-то числа в красивому платті стояла на вулиці. Так що не бійтеся бути емоційними й забудьте про Strong face.

Виберіть вдалий фон

Хорошим фоном стане красива архітектура. Тут потрібно пам’ятати про грамотне поєднання кольорів. Якщо на вас яскраве плаття або костюм, виберете нейтральний фон, щоб врівноважити композицію. І навпаки: надягаючи одяг пастельних тонів, шукайте яскравий загальний план, який зміг би відмінно спрацювати в кадрі. Також намагайтеся фотографуватися в максимально безлюдних місцях, щоб хлопці й дівчата, які проходять повз, не потрапляли в об’єктив камери.

Змініть образ

Радість і сміх на фото завжди виглядають чарівно.

Вас все знають, як розумного, серйозного, врівноважену людину і зазвичай на фото ви отримуєте саме так? Зруйнуйте стереотипи і позалицятися до камерою: посміхніться, підморгніть. Намагайтеся бути на знімках максимально різноманітними як в позі, так і в емоціях. Пам’ятайте, що нестандартний кадр завжди привертає увагу і виглядає більш виграшно, ніж класична статична поза. До речі, якщо ви цілеспрямовано збираєтеся на фотосесію, то поекспериментуйте із зачіскою і / або макіяжем.

Виберіть правильний одяг

Існує думка, що чим нарядніший одяг на фотосесії, тим краще. Насправді, химерні вбрання, нарівні зі строгими діловими костюмами, дуже сильно додають віку. Також намагайтеся не вибирати занадто строкаті речі, перевантажені деталями: смужки, яскраві принти, квіткові орнаменти будуть «перетягувати ковдру на себе». Ще один момент: плечі та шия за можливістю повинні бути відкритими, тому заздалегідь відмовтеся від водолазок і іншого одягу під горло. Жакети, сорочки й піджаки з ґудзиками у два ряди не допоможуть: вони додадуть вам кілька кілограмів і на фото ви будете виглядати набагато товстіші, ніж в житті.

Випряміть спину

Завжди стежте за поставою і випрямляйте спину, коли фотографуєтеся. На знімках більшість людей сутуляться і навіть не помічають цього. Тому, вставши перед об’єктивом камери, розгорніть плечі, відхиліться трохи назад і подаруйте фотографу чарівну посмішку. І ще рада для дівчат: якщо ви хочете на фотографії виглядати стрункіше, то схрестіть ноги та встаньте навшпиньки. У такий спосіб, ви зможете візуально скинути кілька кілограмів.

Джерело


0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Формат публікації:
Персональний тест
Серія питань, відповіді на яких, можуть розповісти щось про опитуваного (тести типу “Який ти … ?”)
Тест
Серія запитань із правильними та неправильними відповідями, що дозволить перевірити знання опитуваного
Опитування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Розповідь
Форматований текст з різними вставками (таблиці, цитати, зображення, відео і т.д.)
Підбірка
Підбірка різного роду історій (ТОПи, рейтинги, рекомендації і т.д.)
Підбірка у зворотньому порядку
Підбірка, де порядок пунктів ведеться від більшого до меншого
Відкритий список
Список, до якого користувачі можуть додати пункти і голосуванням встановлюється порядок їх виводу
Рейтинг
Підбірка, в якій порядок визначається голосуванням користувачів
Мем
Створення мему з власного зображення
Відео
Інтеграція відео з сервісів Youtube, Vimeo чи Vine
Аудіо
Інтеграція аудіо з сервісів Soundcloud чи Mixcloud
Зображення
Фото або GIF
Gif-анімація
Анімоване зображення у форматі gif