25 експрес-лайфхаки на всі випадки життя


-2
12 поширень, -2 балів

Поради для різних ситуацій, які зекономлять час і нерви.

Лайфхаки для побуту

Розморозити м’ясо
Якщо у вас немає мікрохвильової печі, швидко розморозити м’ясо можна за допомогою води. Покладіть його в миску просто в пакеті і залийте водою кімнатної температури. А ось використовувати окріп – фатальна помилка: м’ясо буде жахливо пахнути.

Відмити сковорідку
Щоб швидко відмити сковорідку, налийте в неї води, киньте щіпку соди й поставте на вогонь. Кип’ятіть рідину кілька хвилин, і пригорілі залишки їжі легко відокремляться від посуду.

Відчистити мікрохвильову піч
Швидко очистити мікрохвильову піч можна за допомогою соди. Розмішайте 3 столові ложки порошку у двох склянках води. Помістіть розчин в піч і ввімкніть її на 10 хвилин. Потім почекайте 15 хвилин, відкрийте мікрохвильовку і протріть її зсередини.

Приготувати дріжджове тісто
Дріжджове тісто погано підійматися, якщо не поставити його в тепле місце без протягу. Щоб створити потрібний йому мікроклімат, закип’ятіть в мікрохвильовці стакан води, а потім поставте туди миску з тістом, накриту харчовою плівкою.

Прибрати у квартирі
Щоб швидко створити у квартирі видимість порядку, вам знадобиться коробка, пакет для сміття і ганчірка. Ваше завдання – підійти до горизонтальної поверхні й прибрати з неї все, наприклад, на підлогу. Потім ви протираєте пил на цій поверхні, повертаєте на неї предмети, які повинні там стояти.

З іншими речами чините в такий спосіб: потрібне кидаєте в коробку з надією якось розібрати її, решта – в сміття. Потім пропилососьте підлогу і помийте сантехніку. Такого експрес-прибирання досить, щоб не соромно було прийняти гостей.

Остудити чай або каву
Щоб напій швидше охолов, покладіть в чашку кілька ложок. Теплообмін в напрямку від більш нагрітого тіла до менш нагрітого відбуватиметься, поки вони не досягнуть однакової температури. Так ви отримаєте нагріті ложки та чай, що охолонув.

Помити вікна
Коли миєте вікна, з одного боку скла проводите ганчіркою горизонтально з іншого – вертикально. Напрямок розводів допоможе вам визначити, де проблема, і швидше завершити роботу.

Полагодити застібку-блискавку
Справитися із блискавкою, що застрягла, допоможе простий олівець. Пройдіться грифелем по зубців, і бігунок прослизне без зусилля. Також підійде будь-який крем.

Відклеїти етикетки
Фен допоможе позбутися від наклейок на посуді та інших побутових предметах. Подуйте на стікер гарячим повітрям, і вона миттєво відійде.

Лайфхаки для краси

Помити розчіску
Щоб швидко помити розчіску, візьміть її з собою в душ. Спіньте шампунь на волоссі й акуратно розчешіть їх. Волосся в цьому випадку спрацює як щітка і видалить забруднення.

Очистити пензлики для макіяжу
Відмити пензлики для нанесення макіяжу можна за допомогою гребінця шампуню. Намильте ворсинки і енергійно проведіть ними кілька разів поперек зубців гребінця.

Лайфхак для гаджетів

Зарядити телефон
Щоб швидко зарядити телефон, переведіть його в авіарежим.

Очистити клавіатуру
Іноді на клавіатуру потрапляють невловимі крихти, які практично неможливо дістати. Починаєш перевертати її або намагатися дістати сміття пальцем, але з цього нічого не виходить. У такій ситуації використовуйте стікер. Крихітні частини прилипнуть до клейкої частини, і це швидко покладе кінець вашим мука.


0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Формат публікації:
Персональний тест
Серія питань, відповіді на яких, можуть розповісти щось про опитуваного (тести типу “Який ти … ?”)
Тест
Серія запитань із правильними та неправильними відповідями, що дозволить перевірити знання опитуваного
Опитування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Розповідь
Форматований текст з різними вставками (таблиці, цитати, зображення, відео і т.д.)
Підбірка
Підбірка різного роду історій (ТОПи, рейтинги, рекомендації і т.д.)
Підбірка у зворотньому порядку
Підбірка, де порядок пунктів ведеться від більшого до меншого
Відкритий список
Список, до якого користувачі можуть додати пункти і голосуванням встановлюється порядок їх виводу
Рейтинг
Підбірка, в якій порядок визначається голосуванням користувачів
Мем
Створення мему з власного зображення
Відео
Інтеграція відео з сервісів Youtube, Vimeo чи Vine
Аудіо
Інтеграція аудіо з сервісів Soundcloud чи Mixcloud
Зображення
Фото або GIF
Gif-анімація
Анімоване зображення у форматі gif