Цікаві факти про найвідоміші фільми, які не знають навіть кіномани


0

Під час перегляду кіно, ми часто навіть не здогадуємося про важливі деталі, які помістив у фільм його режисер та про те, що відбувалося на зйомках.

Та рано чи пізно усі цікавинки та деталі зйомок стають відомими. І після того перегляд улюбленого фільму стає зовсім іншим.

Під час зйомок «Титаніка» якісь жартівники підмішали в їжу 50 акторам і членам знімальної групи фенциклидин або «ангельський пил», в результаті чого кілька людей довелося навіть госпіталізувати з ознаками галюцинацій.

Щоб сцена виглядала справді правдоподібно знаменитий уривок з сокирою із фільму «Сяйво» знімали три дні і знищили за час цього процесу 60 дверей.

Найбільший гонорар, що коли-небудь був отриманий дитиною за роль у фільмі – 4,5 мільйони доларів – одержав Маколей Калкін за фільм “Один вдома”-2 (1992).

Одна з найбільших декорацій, коли-небудь збудованих для зйомок фільму, – це головний хол Міністерства магії в серії фільмів про Гаррі Поттера. Для будівництва об’єкта знадобилося 20 тижнів, а всередині побудованого міністерства могли поміститися півсотні двоповерхових лондонських автобусів.

Пам’ятайте комунікатор, за допомогою якого розмовляв Квай-Гон Джинн у фільмі «Зоряні війни. Епізод I: Примарна загроза»? Творці фільму вирішили не сильно заморочуватися: вони просто взяли жіночу бритву Gillette і трохи її вдосконалили.

Фільм «Одержимість» про молодого і талановитого барабанщика, багатьом запам’яталася самовідданістю і талантом головного героя. Щоб добитися такої переконливості, під час зйомок репетицій режисер спеціально не зупиняв процес, щоб актор Майлз Теллер тарабанив до цілковитого виснаження.

Акторка Софі Тернер, яка виконала роль Санси в серіалі «Гра престолів», забрала до себе додому собаку, який за сюжетом 1-го сезону був лютоволком її героїні.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Sophie Turner (@sophiet)

Бюджет фільму «Кримінальне чтиво» був невеликим: всього $ 8 млн. Цікаво те, що з них аж $ 5 млн пішли на зарплату акторам.

Під час зйомок фільму «Скажені пси» Тіму Роту іноді доводилося так довго лежати в калюжі штучної крові, що вона висихала і приклеювала його намертво. В результаті актора доводилося буквально віддирати від підлоги.

Під час зйомок фільму «Банди Нью-Йорка» режисер Мартін Скорсезе вимагав максимальної натуральності. Тому Камерон Діас довелося по-справжньому бити Леонардо Ді Капріо по обличчю. Пізніше актор скаржився: «У Камерон жорсткий удар. Після декількох дублів моє обличчя заніміло і в голові запаморочилось».

kinopoisk.ru

0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *