Поскаржитись на запис

15 дурних речей, через які сваряться всі пари

Якщо ви живете разом довше тижня, то напевно сварилися хоча б через одну причину з цього списку.

 

 

 

 

Підковдра
Можливо покаранням в тюрмах має стати безперестанне заправляння ковдри в підковдру. Саме тому так важко вибрати, хто ж буде цього разу змінювати білизну у спальні. Ніхто не хоче брати участь у цьому жахливому процесі.

 

 

 

 

Вимикання світла
Коли обидва звили з ковдр комфортне гніздечко, буває складно домовитися, хто повинен покинути теплу постіль, щоб вимкнути світло.

 

 

 

Хропіння
Ми всі знаємо, що людина, яка хропе, робить це не спеціально. З іншого боку, ви вже третю годину крутитеся з боку на бік, і ніякі вушні затички не можуть  приглушити цей дратівливий звук. Тому важко тут когось не звинуватити.

 

 

 

Розкидані речі
Навіть найтерплячіші пари інколи сваряться, коли хтось вкотре спіткнеться об чужі шкарпетки або встане гребінець.

 

 

 

 

Будильник
Ви б воліли спокійно спати, а не слухати, як ваш партнер в десяте переводить будильник «ще на п'ять хвилиночок».

 

 

 

Останній шматочок
Ви купили щось смачне на двох, але один з вас з'їв свою порцію відразу, а другий поклав її в холодильник, щоб посмакувати вранці. Легко уявити всю гамму емоцій тої людини, яка очікувала поласувати чимось смачним зранку, але цього не виявилося в холодильнику.

 

 

 

Порожня тарілка в холодильнику
Коли хтось з’їдає свою порцію маленькими шматочками, кожного разу заглядаючи у холодильник, то рано чи пізно там залишитися пусту тарілку чи сковорідка. Але незрозуміло, на що він чи вона сподівається в цій ситуації: що посуд сам телепортується в раковину і сам помиється?

 

 

 

 

Гучність телевізора
Буває те, що один з партнерів не чує, що говорить головний герой фільму, а інший от-от оглухне. Непроста ситуація, в якій практично неможливо знайти компроміс.

 

 

 

Зубна паста
Один педантично видавлює зубну пасту від низу тюбика до шийки, інший просто стискає тюбик посередині. Хтось забуває закрити пасту кришечкою, і вона засихає, хтось перекладає її з раковини на поличку над ванною або назад. Причин посваритися через зубну пасту чимало, рішення одне - купити кожному свій тюбик. Але не факт, що це допоможе.

 

 

 

Кришка унітазу
Хто повинен підіймати і опускати кришку унітазу і стільчак - питання серйозніше, ніж «хто винен?» і «що робити?» Втім, універсальної відповіді на нього так і не знайшли, тому пари досі сваряться через це.

Щоб прокоментувати, авторизуйтесь через соцмережі:

Схожі записи