Троє євреїв і троє італійців збираються їхати на конференцію


34

Троє євреїв і троє італійців збираються їхати на поїзді в інше місто на конференцію. Вони зустрічаються перед касою на вокзалі. Першими проходять чергу італійці й вони купують по квитку на людину. Євреї ж купують один квиток на всіх. «Як же так?» – дивуються італійці – «Адже в поїзді контролер, вас же без квитків звідти виженуть!». «Не хвилюйтеся» – відповідають євреї – «У нас є МЕТОД».

Перед вирушенням поїзда італійці сідають по вагонах, але намагаються простежити за застосуванням загадкового «єврейського методу». Євреї ж всі набиваються в один туалет. Коли контролер підходить до туалету і стукає, двері трохи викриваються, звідти висовується рука з квитком. Контролер забирає квиток і далі всі вони без проблем їдуть в пункт призначення.

Після конференції ті ж знову зустрічаються на вокзалі. Італійці, надихнувшись “єврейським методом”, купують один квиток. Євреї ж не беруть жодного.

– А що ж ви покажете контролеру?

– У нас є МЕТОД.

У поїзді італійці набиваються в один туалет, євреї — в інший. Незадовго до відправлення, один з євреїв підходить до туалету, де ховаються італійці та стукає у двері. Висовується рука з квитком. Єврей забирає квиток і повертається до колег.

МОРАЛЬ: не треба використовувати єврейські методи, не розуміючи як вони працюють!


0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *