Поскаржитись на запис

У США тренер обіймами обеззброїв учня, який прийшов до школи зі зброєю

В американському штаті Орегон тренер середньої школи обіймами обеззброїв учня, який прийшов до закладу з рушницею. Цей випадок стався ще у травні, але зараз з'явилося відео, зняте з камер спостереження.

 

 

На відео можна побачити, як Кінон Лоу, тренер з футболу та легкої атлетики у середній школі Паркроуз, виходить з класу у коридор. Однією рукою він обіймає учня Ангела Гранадос-Діаса, а другою – тримає його рушницю. Потім до них підбіг інший викладач і забрав зброю.

 

 

Потім обоє стоять в обіймах декілька десятків секунд. В якусь мить Гранадос-Діас намагається вирватися, але Лоу продовжує  тримати його в обіймах.

 

 

 

Згодом приїхала поліція і взяла учня під варту.

 

 

Гранадос-Діас, якому зараз 19 років, страждав від психічних розладів. Він визнав свою провину і був засуджений до трьох років громадських робіт та лікування.

 

 

Лоу, колишній футболіст команди Oregon Ducks, розповів, що коли учень увійшов до класу, вони опинилися дуже близько один від одного. Тренер одразу схопився за рушницю і направив її так, щоб вона не завдала шкоди ні йому, ні учням. Діти тим часом вибігли з дверей у задній частині класу.

 

 

Кінон Лоу сказав, що ледве встиг подумати про власну безпеку, і що його головна турбота на той момент була — зберегти життя учнів. Тренер подякував Богові за те, що опинився у той момент у тому класі та зміг попередити трагедію.

 

 

Джерело: ТСН

Щоб прокоментувати, авторизуйтесь через соцмережі:

Схожі записи