Поскаржитись на запис

Як виглядали мільйонери і мільярдери до того, як стали дуже багатими

З 1982 року журнал Forbes проводить своєрідний переклик серед найбагатших людей планети. У списки потрапляють ті, хто може похвалитися банківським рахунком з безліччю нулів.

 

 

 

Ці бізнесмени, спортсмени, айтішники і банкіри сьогодні роз'їжджають на дорогих авто, одягаються у кращих модельєрів і буквально розкидаються грошима. Але ще кілька років тому вони виглядали й поводилися зовсім по-іншому.

 

 

Кайлі Дженнер, модель і бізнесвумен ($ 1 млрд)

 

 

За даними Forbes, Кайлі заробила свій перший мільярд до 21 року і стала наймолодшим селф-мейд-мільярдером в історії. Дженнер зробила на виробництві іменної лінійки косметики.

 

 

 

Джек Ма, засновник AliExpress ($ 44 млрд)

 

 

В юності Ма не прийняли навіть у KFC, зате потім він вивчився на викладача англійської, робив інтернет-сайти на замовлення, а в 1999 році придумав AliExpress.

 

 

 

Тім Суїні, програміст-розробник комп'ютерних ігор ($ 4,5 млрд)

 

 

Тім програмував з 10 років, отримав інженерну освіту, а потім заснував компанію Epic Games. Правда, величезні гроші не сильно змінили зовнішність і образ життя Тіма: він не одружений, живе самітником у Північній Кароліні і займається благодійністю. Єдина слабкість Суїні - рідкісні спортивні автомобілі.

 

 

 

Ріанна, співачка і бізнесвумен (стан $ 600 млн)

 

 

Ріанна прославилася завдяки своїй творчості, а свої гроші заробила на косметиці та спідній білизні.

 

 

 

Худа Каттан, візажист ($ 610 млн)

 

 

Худа Каттан закінчила університет, отримала диплом фінансиста і встигла попрацювати вчителем. Але головна пристрасть місіс Каттан - косметика. Спочатку дівчина працювала візажистом у зірок, а потім разом з сестрами заснувала компанію з виробництва товарів для краси.

 

 

 

Ліонель Мессі, футболіст ($ 127 млн)

 

 

Батько Мессі був робітником на заводі, а мати працювала прибиральницею. Історія Ліонеля нагадує чоловічий варіант казки про Попелюшку: завдяки поєднанню природних даних і завзятості Мессі став одним з кращих футболістів сучасності й найдорожчим спортсменом у світі.

 

 

 

Еван Шпігель, творець Snapchat ($ 3,7 млрд)

 

 

Еван народився в багатій родині, вступив до стенфордського університету, правда, на 4-му курсі не здав кілька заліків і вилетів. Разом з друзями по гуртожитку Шпігель заснував компанію Snapchat, на якій заробив перший мільярд. Еван Шпігель одружений на супермоделі Міранді Керр і виховує двох синів.

 

 

 

Джоан Роулінг, письменниця ($ 92 млн)

 

 

Британська письменниця, сценарист і кінопродюсер за якихось 5 років пройшла шлях від життя на допомогу з безробіття до статусу мультимільйонера.

 

 

 

Сара Блейклі, бізнесвумен ($ 1,1 млрд)

 

 

Сара двічі завалила іспити на юридичний, працювала в «холодних продажах» (буквально стукала людям в двері і пропонувала товар), отримувала десятки відмов у роботі.

 

 

У 1998 році дівчині потрібно було бездоганно виглядати в штанах і їй в голову прийшла геніальна думка: а що, якщо обрізати стягуючі колготки й зробити коригувальні шорти? У цей день народилася компанія Spanx, яка виробляє коригуючу білизну, спортивний одяг, що принесло Сарі велику суму на рахунок.

 

 

Джерело

Щоб прокоментувати, авторизуйтесь через соцмережі:

Схожі записи