Поскаржитись на запис

Показуємо наскільки фото в Instagram є однаковими

В Instagram зареєстровано більш ніж 800 мільйонів користувачів, але це не стало причиною великої кількості оригінальних фотопостів. Виявляється, що зробити щось дійсно оригінальне – непросте завдання. От, наприклад, Instagram - сторінка під назвою @InstaRepeat якраз і займається тим, що відкриває нам очі на те, якою все - таки одноманітною є інстастрічка. Зокрема найбільш одноманітними є фотографії з подорожей.

 

 

Автор цієї сторінки є кінорежисером і хоче залишитися анонімним. Він створює колажі Instagram - фото з популярних акаунтів, на яких видно, як усі роблять одні і ті ж шаблонні фото. Усі ці фотографії зроблені майже в однакових місцях, майже в однакових позах і з майже однаковими фільтрами на них.

 

Переглянути цей допис в Instagram

MCU back of head with outdoorsy hat 🎩 #personaloneinthewild

Допис, поширений Insta Repeat (@insta_repeat)

 

Та насправді цей акаунт створений зовсім не для того, щоб осоромити людей, чиї фото, які туди потрапляють. Натомість його мета, як виявляється, змусити нас усіх мислити більш творчо.Авто сторінки @InstaRepeat розповів сайту Buzzfeed, що ця сторінка повинна викликати обговорення питання оригінальності, мистецтва, фотографії та ролі «впливу соціальних мереж».

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

#filmsnotdead

Допис, поширений Insta Repeat (@insta_repeat)

 

Також автор поділився, які тенденції зараз найпопулярніші: «Люди, які стріляють та стоять стоять на автомобілях, люди, які бризкають водою зі своїх подорожніх горняток, самотні червоні будинки у пустелі та високогірні корови. Очевидно, якщо ти хочеш бути популярним в Instagram - потрібно знайти та сфотографувати одну з цих корів.».

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

36 hairy cows

Допис, поширений Insta Repeat (@insta_repeat)

Щоб прокоментувати, авторизуйтесь через соцмережі:

Схожі записи