10 відомих фотографій, які насправді виявилися підробкою


0
21 поширення

Інтернет нерідко підносить нам сюрпризи у вигляді фотофейків. У одних користувачів вони провокують вибухи реготу, інші ставляться до них з недовірою.

Номінант без номінації

Один з найстаріших і відомих прикладів вірусних фото. Його поява на зорі фотошопу наробило чимало галасу в інтернеті. Насправді це два не пов’язаних між собою зображення, які майстерно поєднані в одне. Мабуть, найбільше від цього фото постраждала … репутація National Geographic. Річ у тому, що фотографію часто супроводжувала підпис “Номінант на краще фото року від National Geographic”.

Замок-острів або острів-замок

Хочеться кинути все і податися в Дублін, щоб хоч одним оком побачити це диво. На жаль, але з тим же успіхом можете відправитися в Неверленд, тому що це якісний фотошоп, в якій повірили мільйони користувачів мережі.

Той ще фрукт

Ось уже кілька років поспіль напередодні літнього сезону соціальні мережі божеволіють від фото незвичайного соковитого смаколика. Як його тільки не називають: синій, місячний, китайський, японський … Правда, не говорять про найголовніше: в природі його не існує.

Теорія великого вибуху

“Якщо ви один з найвідоміших учених в історії планети, то готуйтесь, що вас будуть згадувати  доречно і не доречно”, – сказав А. Айнштайн в 1911 році. Жарт, він так не говорив. Точно так же, як і не катався на велосипеді поруч з ядерним вибухом в Неваді в 1962 році. Тим більше що великий вчений до того моменту вже 7 років як помер. Загалом, два фото злилися в одне і тепер радують око користувачів у всіх соціальних мережах.

У страху великі очі

При вигляді цього фото неможливо не посміхнутися. Попри те, що позаштатні ситуації на зйомках фільмів про дику природу насправді іноді відбуваються, це не той випадок. На це явно вказує форма голови ведмедя і шматок зеленої трави на його правій передній лапі. Вердикт: фотошоп.

Легендарна заставка

Два роки тому в інтернеті з’явилося фото, на якому нібито показано лаштунки зйомок легендарної заставки студії Metro Goldwyn Mayer. Можливо, комусь це здалося смішним, а захисники тварин були обурені таким безцеремонним поводженням з царем звірів. Щоб уникнути непорозумінь поспішаємо запевнити: фото підроблене. Оригінальний пост свідчить, що лев був в одній з клінік на томографії.

Біле – це чорне, чорне – це біле

Чудове фото величного красеня-лева чорного кольору отримало сотні тисяч лайків від естетів у всьому світі. Про унікальних звірі розповідали любителі тварин і просто небайдужі до унікальних знахідок. Попри те що, можливо, в природі леви такого забарвлення існували, конкретно це фото створено штучно. До речі, оригінал теж виглядає дуже ефектно.

Бетмен і Джокер

Це фото поширилося в інтернеті завдяки Твіттеру. Підпис повідомляв, що саме так Хіт Леджер розважався на зйомках “Темного лицаря”. Неймовірне твердження було легко прийнято інтернет-спільнотою і досі тиражується в різних соціальних мережах. Насправді це фотомонтаж.

Повітряне селфі

Фото безстрашного пілота, який робить неймовірне Селфі просто в польоті, так схвилювало громадськість, що породило навіть цілу низку наслідувачів. Правда, деякі з них, навіть зізнавшись в обмані, збирають десятки тисяч лайків. Безперечно, кадр виглядає ефектно, але все ж це підробка. При цьому навіть оригінальний кадр виглядає дуже круто і гідний багатьох лайків і репостів.

Велика біла (намальована) акула

Фотографії тварин завжди викликають жвавий інтерес у публіки. Ось і суперфото великої білої акули з коментарем “Фото року від National Geographic” розділило інтернет-простір у 2016 році. Так, багато хто вирішив, що фото справжнє, інші ж не повірили в безстрашність і майстерність фотографа, який зробив його. Як підсумок – чергове гучне викриття – це фотошоп.

Джерело


0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Формат публікації:
Персональний тест
Серія питань, відповіді на яких, можуть розповісти щось про опитуваного (тести типу “Який ти … ?”)
Тест
Серія запитань із правильними та неправильними відповідями, що дозволить перевірити знання опитуваного
Опитування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Розповідь
Форматований текст з різними вставками (таблиці, цитати, зображення, відео і т.д.)
Підбірка
Підбірка різного роду історій (ТОПи, рейтинги, рекомендації і т.д.)
Підбірка у зворотньому порядку
Підбірка, де порядок пунктів ведеться від більшого до меншого
Відкритий список
Список, до якого користувачі можуть додати пункти і голосуванням встановлюється порядок їх виводу
Рейтинг
Підбірка, в якій порядок визначається голосуванням користувачів
Мем
Створення мему з власного зображення
Відео
Інтеграція відео з сервісів Youtube, Vimeo чи Vine
Аудіо
Інтеграція аудіо з сервісів Soundcloud чи Mixcloud
Зображення
Фото або GIF
Gif-анімація
Анімоване зображення у форматі gif