Поскаржитись на запис

Блогерка показує, яким є життя відомих принцес після «жили вони довго та щасливо»

Усі ми знаємо історію, де принцеса знаходить справжнє кохання, одружується і, звичайно, живе щасливо. Але що після цього? Що станеться після того, як щасливі казкові парочки одружуються?

 

 

 

У кого собака? У кого є діти? Хто зараз ходить до сімейного психолога? І у цих парах найцікавіше – хто виносить сміття?

 

 

 

Дісней залишив нас без багатьох важливих відповідей і ми зараз покажемо та покажемо, як прекрасні принцеси справляються з побутовим життям.

 

 

 

 

Білосніжка досі миє підлогу
Білосніжка все ще миє підлоги, коли діти йдуть до школи, але тепер чарівні пташки не допомагають їй мити посуд.

 

 

Принаймні їй більше не доводиться турбуватися про отруєні яблука. Кожного четверга вдень вона прямує до свого місцевого продуктового магазину і переконується, що наповнює свій кошик лише органічними продуктами… та звичайно та пляшкою хорошого вина.

 

 

 

 

Аліса не проводить чайних вечірок – тепер вона п’є холодну каву
Більше жодних білих кроликів, які переслідують Алісу. Натомість вона заливається холодною кавою, щоб надихатися для божевільних малюків та їх диких уявлень.

 

 

 

 

Попелюшка досі губить своє взуття
Всі ми думали, що ця принцеса буде проводити свій час у вишуканих сукнях та дизайнерському взутті. Попелюшка все ще бореться з проблемою, щоб знайти відповідну пару, яка часто стає причиною того, що вона останньою завозить своїх дітей до школи.

 

 

 

 

Рапунцель знаходить нові застосування для своєї пательні
Зараз Рапунцель проводить свої недільні ранки, пробуючи нові рецепти млинців, та грає в судоку.

 

 

Більше жодного сну для цієї красуні. Зараз у Сплячої красуні є новонароджений малюк
Навіть Спляча красуня в ці дні не може спати повноцінно. Від годування опівночі з її новонародженим до страшних снів. Все, чого хоче принцеса - це знову заснути міцним сном.

 

 

 

 

Аріель розтягує свої морські ноги
Поки щочетверга Русалонька ходить на йогу, Ерік разом із дітьми дивиться мультики.

 

 

 

 

Зараз Бель турбується про зморшки та сиве волосся
Ця казка стара, як світ. Дівчина зустрічає звіра, дівчина і звіра закохуються, звір перетворюється на принца, потім дівчинка і принц одружуються: мають 3 дітей, 4 собак і 1 розлючену кішку.
Улюблений спосіб розслабитися для Бель – це полежати у гарячій ванні з приємною  маскою для обличчя та великою склянкою червоного сухого.

 

 

 

 

Ельза їсть за двох
Ельза ще не мама, але тяга до солодкого під час вагітності опинилася поза контролем. Звичайно, її улюбленими були б великі діжки з морозивом, яке вона, як правило, приправляє кількома гілочками кропу.

 

Щоб прокоментувати, авторизуйтесь через соцмережі:

Схожі записи