Категорія: Чукчі

Поскаржитись на запис

Гуцул і Чукча!

Зустрілись гуцул і чукча. Чукча: - Відгадаєш, скільки у мене оленів, обох віддам! - Два. - УУУХХХХ! Шаман!

Поскаржитись на запис

Ви готові діти?

— Ви готові, діти? — Так, Казахстан! — Я не чую! — Дал солай, Казахстан! — Кім, кім мухіттин тубінде туради?! — Спанч Боб Шарши шалбар!

Поскаржитись на запис

Москаль, єврей, грузин і чукча летять на літаку.

Москаль, єврей, грузин і чукча летять на літаку. Раптом літак терпить аварію. Льотчик пояснює: «Треба стрибати, але в нас тільки чотири парашути. І вистрибнув. - Вай, вай! У мене дванадцять дітей, — сказав грузин і вистрибнув. Єврей запричитав: - Ми нація розумна, мені не можна гинути, — і вистрибнув. Москаль зітхнув: - Стрибай, чукча. Я, як самий хоробрий, залишуся гинути. - Навіщо гинути? — відповідає чукча. Моя єврею рюкзак підсунув. Він розумний, по дорозі що-небудь придумає.

© В'ячеслав

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

Прийшов чукча з сином до лікаря

Прийшов чукча з сином до лікаря: - Лікарю, син нічого не їсть:  масло, цукор, м`ясо, риба, хліб, ковбаса - нічого не їсть! - Чому? - Немає!

Поскаржитись на запис

Чукча купляє холодильник

Чукча купляє холодильник і питає, яка градусна температура у нього. Продавець каже, що 2 градуси + і одразу питає нащо йому його. І у відповідь чує. Я прийду з охоти і буду грітися.

Поскаржитись на запис

Їде чукча у Москву за автомобілем

Їде чукча у Москву за автомобілем і бере з собою сина. Приїхав і йдуть на базар. І син, щоб показатися розумним стукає по склу і каже: - Скло однако. І чукча, щоб показати що не дурний бере машину за вихлопну трубу і каже: - Самец однако Частина 2 Приїхав чукча знову в Москву. Гуляє і дивиться той же самий продавець. Продавець питає чи гарна машина. І чукча у відповідь: - Гарний санка тільки оленів жалко.

Переглянути повністю

Немає публікацій!

Завантажити наступні