Категорія: Брутальні

Поскаржитись на запис

Як діду яйця мили

Поклали діда в лікарню. Приїхала баба його провідати та привезла сільських яєць, таких з пір’ям, прилиплим послідом, ну і банку з яйцями поставила на тумбочку. ⠀ Лікар‍ робить обхід, зауважує ці яйця з гівном і пір’ям, кличе медсестру і говорить, щоб дідові з 7 палати помила яйця. ⠀ Медсестра, не ставлячи дурних питань, діда – на каталку і мити йому яйця. Після миття діда привезла в палату, дід шокований – стара за все життя в руки не брала, а тут молоді дівки мили! ⠀ Лежить і офігіває. ⠀ Вранці лікар‍ знову робить обхід, зауважує цю ж банку з брудними яйцями, вичитує медсестру, що погано помила дідові яйця. Медсестра шокована! Думає, дід блатний – поскаржився лікареві‍, що погано помила. ⠀ Знову діда на каталку і знову мити з шампунями-гелями. Дід в палаті запитує у хлопів: – Вам яйця миють? Ті в один голос: – Ні, не миють. Дід лежить і ще більше офігіває. ⠀ Вранці та ж картина, лікар, брудні яйця, медсестра. Доктор скажено вичитує медсестру, що та зовсім забила на роботу, його вказівки ні в що не ставить. Медсестра шокована, не знає, що його й робити. Знову діда на каталку і мити йому яйця. Вимила, виголила, кремами намазала, привезла його в палату, а тут бабка приходить провідати. ⠀ Дід як кинеться до старої: – Рятуй мене, рідна, відвези швидше звідси, сил більше немає! Здається, мене до операції готують, каструвати хочуть!

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

Сповідь одного чоловіка

Абрам згрішив з чужою дружиною і, як годиться, прийшов до синагоги за відпущенням гріхів. Його зустрічає рабін: - Відповідай, з ким ти зробив гріхопадіння?! - Не можу, рабі. - Можеш і не казати! Я і так знаю, що ти згрішив з дружиною булочника Шихмана, вона відома блудниця. - Ні, рабі. - Ні?! Так, значить, ти згрішив з дочкою кравця Каца?! Як ти низько пав, нещасний! - Ні, рабі. - Що?! Невже ти зв'язався з цією розпусницею, племінницею крамаря Рабиновича?! О-о-о-о! - Ні, рабі. - Як, ні?! Геть звідси, розпусник! Не буде тобі ніякого відпущення! Абрам виходить з синагоги задоволений. Стовпилися на ганку євреї запитують його: - Ну як, Абрам, відпустив тобі рабі гріх? - Ні. - А чого ти тоді такий задоволений? - А я три нових адреси дізнався!

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

Черга у магазині

Супермаркет. Дуже велика черга. Нарешті до каси добрався чоловік із лотком яєць… Касирка питає: – Прошу пана, у Вас тільки яйця? Хлоп червоніє, зеленіє, черга вся падає зі сміху… До чоловіка доходить, що відступати нікуди, і він, зібравши всю волю в кулак, відповідає: – Ні, прошу пані, у мене ще й душа є!

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

Ранок у автобусі

Ранок. Народ поспішає на роботу. У переповненому автобусі сидить молодий чоловік, а навпроти дівчина. Раптом, дівчина помічає, що у хлопця розстебнута ширинка. Сказати відверто їй незручно і вона каже: - Хлопче! У тебе магазин відкритий. Закрий, будь ласка. Хлопець дякує, застібає, але дівчина симпатична і він починає з нею загравати: - Дівчино! А Ви випадково там директора магазину не бачили? - Ні. Директора не бачила. А ось якийсь п'яний вантажник на двох мішках спав.

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

Нічна прогулянка

Пізно увечері йде жінка додому через парк. Раптом чує: - Стояти! Вона зупинилася. - Лежати! Вона лягла. - Повзти. Вона поповзла. Раптом над вухом співчутливо: - Жінко, з вами усе гаразд? Я тут з собакою займаюся і побачив, що ви повзете

Поскаржитись на запис

Сімейна проблема

Приходить чоловік до лікаря і каже: – Лікарю, допоможіть мені, будь ласка, у нас в родині велика трагедія: ось уже кілька років ми живемо з дружиною, а вона ніяк не завагітніє. – Так ви зайдіть до мене разом з дружиною. Прийшов чоловік з дружиною до лікаря, лікар йому і каже: – Ви даремно хвилюєтеся. У вашої дружини все в повному порядку. Просто у неї певний стереотип: для того, щоб вона завагітніла, потрібно зробити “це” з нею, з елементом несподіванки… Ну ось, наприклад, буде вона прати, а ви ззаду підійдіть і… Минуло півроку. Зустрічаються на вулиці лікар і його пацієнт. – Ну, як ваші справи, шановний? – Ой, лікарю, все просто чудово! Дружина якось пустила виделку на підлогу, нахилилася, щоб її підняти, ну я в цей час і не розгубився… Так що ось вона уже на шостому місяці вагітності. Лікар каже: – Ну ось, бачите, як все прекрасно! – Так лікарю, прекрасно то прекрасно, от тільки нас тепер в цей ресторан не пускають, а ми до нього так звикли…

Переглянути повністю

Немає публікацій!

Завантажити наступні