Поскаржитись на запис

Зухвала бабуся відмовилася платити штраф і почала тікати від копа

Жінка не здавалася до останнього.

Для копа з Оклахоми виписати штраф водійці з розбитою фарою виявилося нелегким завданням. Жінка відмовилася підписувати документ і втекла з місця події.

Про це пише у фейсбуці KOCO 5 News.

Поліціянт з Оклахоми зупинив машину, за кермом якої була 65-річна Дебра Хеміл. Він сказав жінці, що виписує штраф за те, що їздить на автомобілі із розбитою фарою. За це порушення вона мала б сплатити штраф 80 доларів (2 тис. грн).

Однак бабуся почала суперечку із копом, сказавши, що відмовляється підписувати розпорядження. Головним аргументом стало те, що вона не бажає платити за те, що можна відремонтувати.

Офіцер попросив Хеміл вийти з машини, сказавши, що вона арештована. Але бабуся не здалася: вона зачинила вікно і заблокувала двері. На вимогу вийти з машини жінка назвала копа "повним лайна" і зрушила з місця. Поліціянт наздогнав її і витягнув з машини. Жінка все ще не здавалась, і вдарила його ногою. Тоді коп застосував електрошокер.

Bodycam video: Woman becomes aggressive with officer after refusing to sign ticket

"YOU ARE FULL OF S***!" | CAUGHT ON CAMERA: A 65-year-old woman became aggressive with a Cashion police officer, kicking him and resisting arrest, after she refused to sign a $80 ticket for a broken tail light.Christine Stanwood KOCO has the full story >> https://bit.ly/32TaJSu

Опубліковано KOCO 5 News Вівторок, 30 липня 2019 р.

Щоб прокоментувати, авторизуйтесь через соцмережі:

Схожі записи