Поскаржитись на запис

Жінка провела трансплантацію крила метелика на прохання зоопарку

Деякі люди волонтерять у притулках для тварин, інші рятують кошенят, які випадково вибігають на дорогу, а деякі ремонтую крила метеликів!

 

 

 

Кеті ВанБларікум, яка виготовляє ювелірні вироби з справжніх комах, є фахівцем з ремонту крил метеликів. Тому робить пересадки крил та гарантує, що ці прекрасні комахи знову будуть літати та насолоджуватися життям. Це клопітний процес, який вимагає терпіння, спритності та справжньої пристрасті до метеликів.

 

 

 

«Мені не важко відремонтувати крила, оскільки я працюю із мертвими комахами. Для такого ремонту мені знадобиться менше ніж 5 хвилин. Треба працювати швидко, щоб не напружувати метелика більше, ніж це допустимо».

 

 

 

Одного дня Кеті побачила метелика, який не міг літати у теплиці свого друга, і вирішила допомогти бідолашній комасі. Після цього до не звернулися працівники зоопарку у допомозі з несправним крилом метелика.

 

 

 

«Мене завжди цікавили комахи та дика природа. Я ходила на заняття з ентомології в коледжі, але здобула ступінь в антропології. Найбільше, що я люблю в комахах — це їх різноманітність. Будь-яка форма, колір чи поведінка, яку тільки можна придумати, вже існує в природі!».

 

 

Операція пройшла вдало і метелик зумів полетіти.

Щоб прокоментувати, авторизуйтесь через соцмережі:

Схожі записи