Як всередині виглядає боїнг, який перетворили у шикарний будинок


0
3 поширення

Чверть століття тому американка Джо Енн Ассера купила списаний літак «Боїнг-727». Їй знадобилися довгі місяці, буйна фантазія і десятки тисяч доларів, щоб перетворити його в шикарну віллу на озері. Але результат вартий того.

Три спальні, кухня, обладнана за останнім словом техніки, а в кабіні пілотів – справжнісінька ванна-джакузі: ласкаво просимо на борт «Боїнга-727», який фантазія його власниці перетворила в шикарний будинок.

Друзі називають Джо Енн Ассера з Бенойт, штат Міссісіпі, «маленьким Трампом».

Вона, як і президент США, теж володіє «Боїнгом-727». Правда, на відміну від президентського, він не літає. Джо Енн купила його в 1994 році, встановила на березі озера і витратила багато років на те, щоб зробити з нього ідеальний будинок.

Літак був перероблений практично цілком, зберігся лише відмінно працює оригінальний туалет і багажні ящики в верхній частині салону, які раніше розташовувалися над кріслами.

Як розповідає сама власниця літака-вілли, до 1994 року вона жила в трейлері, однак після того, як він був практично знищений крижаною бурею, вона вирішила купити собі краще житло. Списаний літак якраз підійшов для цього.

За словами Джо Енн, перетворення «Боїнга» обійшлася їй в десятки тисяч доларів, але вона не шкодує ні про єдиний витрачений цент з того часу, як через рік після покупки, в 1995 році, переїхала у свій будинок-літак.

«Він такий комфортабельний, такий зручний і симпатичний, – я не можу сказати про свій будинок жодного поганого слова!» – каже вона.

За літак Джо Енн заплатила 2 тисячі доларів. Однак на доставку його до місця призначення довелося доплатити ще 4 тисячі.

За словами Енн, за зміну інтер’єру літака вона заплатила приблизно 25 000 доларів. Але більшу частину робіт вона виконала сама.

Перукар з Міссісіпі самостійно застелила нову підлогу в салоні, зробила електропроводку і водопровід і навіть самостійно провела в будинок телефонну лінію.

Ширина салону «Боїнга-727» – понад чотири метрів, цього цілком вистачає, щоб розміститися з комфортом. 76 пасажирських вікон і 10 вікон в кокпіті роблять приміщення світлим і сонячним.

Онуки Джо Енн, Стівен, Кетлін і Морган, обожнюють бувати в гостях у бабусі й гратися в льотчиків, сидячи у ванні! Кермо біля ванни – справжнісінькі, під час ремонту Джо Енн зберегла їх заради оригінального дизайну.

Літак встановили над озером, щоб створювалося відчуття, що він зараз злетить. До того ж, вийшовши за поріг, Джо Енн може миттєво перетворитися з командира корабля в капітана катера!

Джерело


0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Формат публікації:
Персональний тест
Серія питань, відповіді на яких, можуть розповісти щось про опитуваного (тести типу “Який ти … ?”)
Тест
Серія запитань із правильними та неправильними відповідями, що дозволить перевірити знання опитуваного
Опитування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Розповідь
Форматований текст з різними вставками (таблиці, цитати, зображення, відео і т.д.)
Підбірка
Підбірка різного роду історій (ТОПи, рейтинги, рекомендації і т.д.)
Підбірка у зворотньому порядку
Підбірка, де порядок пунктів ведеться від більшого до меншого
Відкритий список
Список, до якого користувачі можуть додати пункти і голосуванням встановлюється порядок їх виводу
Рейтинг
Підбірка, в якій порядок визначається голосуванням користувачів
Мем
Створення мему з власного зображення
Відео
Інтеграція відео з сервісів Youtube, Vimeo чи Vine
Аудіо
Інтеграція аудіо з сервісів Soundcloud чи Mixcloud
Зображення
Фото або GIF
Gif-анімація
Анімоване зображення у форматі gif