Поскаржитись на запис

Як економити щодня

7 підказок, з якими ви зможете зберегти гроші, не надто себе обмежуючи.

 

 

Дотримуйтесь правила 48 годин

Значну частину витрат у більшості з нас складають імпульсивні покупки. Ми часто натикаємося на якусь круту штуку на вітрині, або в китайських інтернет-магазинах, або ще десь. Це справжня чорна діра, куди витікають гроші.

 

 

Кріс Вітлоу, генеральний директор компанії з фінансової освіти Edukate, рекомендує користуватися «правилом 48 годин»:

 

«Щоб уникнути імпульсивних покупок, зачекайте 48 годин після того, як побачите те, що хочете купити. Це допоможе вам вирішити, чи ця покупка настільки важлива.»

 

 

 

Купуйте одяг онлайн

Купувати речі в інтернеті дешевше, ніж у звичайних магазинах. Тому не соромтеся закуповуватися там. Звичайно, приміряти одяг на собі набагато простіше, ніж розбиратися в розмірах на сторінці інтернет-магазину. Але, знаючи деякі нескладні правила, ви й в інтернеті зможете одягтися так, що хоч на тиждень моди.

 

 

 

Купуйте деякі речі з рук

Необов'язково користуватися тільки новими речами. Наприклад, спортивний інвентар, як-от гантелі і гирі, музичні інструменти, велосипеди, книги, товари для рукоділля - з часом вони не псуються, від зміни власника нічого не втрачають, то чому б не зекономити?

 

 

 

Продавайте непотрібні речі

Практично у кожного з нас є непотрібні речі. Замість того щоб їх просто викидати – продавайте їх.

 

 

Меблі, які перестали вписуватися в інтер'єр після ремонту, не особливо новий смартфон, одяг, з якого ви виросли (або яка просто перестала подобатися) - продати можна все що завгодно. Окрім того, що у вас в будинку звільниться трохи місця, ви ще й трохи заробити.

 

 

 

 

 

Складайте списки покупок

Списки покупок допомагають уникати незапланованих витрат. По-перше, зі списком ви не забудете купити потрібне в супермаркеті зі знижками. По-друге, список зменшить ймовірність імпульсивної покупки та й взагалі підніме вашу дисциплінованість.

 

 

 

Плануйте меню заздалегідь

Грамотно плануйте щотижневе меню - і тоді вам рідше доведеться ходити в магазин. Крім того, так ви будете використовувати менше інгредієнтів, а продукти не будуть даремно валятися в холодильнику і псуватися.

 

 

 

 

Придумуйте безкоштовні розваги

Щоб приємно провести час, необов'язково викладати кругленьку суму. Спробуйте влаштувати посиденьки з друзями за настільними іграми, замість того щоб тягнути їх в бар. Катайтеся на велосипедах або прогуляйтеся з коханою людиною в парку замість походу в ресторан.

Щоб прокоментувати, авторизуйтесь через соцмережі:

Схожі записи