Вражаюча історія команди Хойт: як батько та син на візку взяли участь у 72 марафонах


0
16 поширень

Ріку Хойту поставили діагноз ДЦП одразу після народження. Причина була у пуповині, яка обмоталася навколо його шиї та заблокувала надходження кисню. Внаслідок цього порушилась взаємодія мозку та м’язів. Лікарі попередили, що все, що чекає їхнього син – це життя в стані овоча. 

Щотижня вони возили Ріка в Бостонську дитячу лікарню і прислухалися до поради лікаря — ставитися до Ріка, як до звичайного дитини.

У 11-річному віці батьки, приклавши чимало зусиль, дістали для Ріка спеціальний комп’ютер, за допомогою якого він нарешті зумів спілкуватися. Стало зрозуміло, що Рік дуже розумний. Нарешті із цим прикладом Рік зміг вперше піти в школу.

У 1993 році Рік закінчив Бостонський університет та отримав вчений ступінь. Пізніше він працював в Бостонському коледжі в комп’ютерній лабораторії над проєктами пристроїв, які дозволяють людям з обмеженими можливостями спілкуватися і виконувати інші завдання.

У 1977 році Рік попросив батька разом брати участь в благодійному забігу для допомоги хлопцю, якого паралізувало. Батьку на той час вже було 36 років і до того бігом він не займався. Та все ж він погодився, тому що тільки так вони разом із сином могли довести, що життя продовжується за будь-яких обставин.

Після їх першого забігу Рік зізнався, що під час біг почуває себе здоровим і вільним. Тоді Дік Хойт почав бігати щодня з мішком цементу в інвалідному кріслі, щоб витримувати навантаження вагою свого сина. Дік настільки удосконалив свою фізичну форму, що, навіть штовхаючи попереду коляску з сином, пробігав 5 км за 17 хвилин.

І вже в 1979 році Команда Хойт була готова випробувати себе на Бостонському марафоні. Але в офіційній реєстрації тоді їм відмовили. Та сім’я Хотів розв’язала цю проблему просто — приєднувалася до потоку учасників і бігли з ними. Пізніше вони знайшли спосіб потрапити в забіг офіційно: в 1983 році вони пробігли марафон настільки швидко, що вони пройшли кваліфікаційний час для Бостона на наступний рік.

Новий особистий рекорд вони встановили у 1992 році. Батьку та сину вдалося перетнути територію США, подолавши 6011 км за 45 днів. Під час цієї подорожі вони поєднували біг та їзду на велосипеді.

А ще пізніше вони спробували й тріатлон: щоб плисти разом, Дік обв’язує себе мотузкою і тягне за собою надувний човен із сином. Велосипед у них такий, на якому можуть їхати двоє. Рік зазвичай сидить попереду батька.

Хойти брали участь і в Бостонському марафоні 2013 року, де відбувся теракт. Коли на фініші вибухнули бомби, їм залишалося подолати ще близько півтора кілометра.

У тому ж році біля старту Бостонського марафону на їх честь встановлено бронзову статую.
Але вже у 2014 році у Діка Хойта трапився серцевий напад під час гонки. Лікарі виявили, що одна з його артерій була закупорена на 95%. Тоді лікарі сказали, що якби не його прекрасна фізична форма, то він міг вмерти ще 15 років тому. Ось Дік і Рік стали порятунком один для одного.

До жовтня 2014 року Хойт взяли участь в 1118 перегонах, включаючи 72 марафонів і 6 «Айронменів» та 32 рази пробігли Бостонський марафон.


0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Формат публікації:
Персональний тест
Серія питань, відповіді на яких, можуть розповісти щось про опитуваного (тести типу “Який ти … ?”)
Тест
Серія запитань із правильними та неправильними відповідями, що дозволить перевірити знання опитуваного
Опитування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Розповідь
Форматований текст з різними вставками (таблиці, цитати, зображення, відео і т.д.)
Підбірка
Підбірка різного роду історій (ТОПи, рейтинги, рекомендації і т.д.)
Підбірка у зворотньому порядку
Підбірка, де порядок пунктів ведеться від більшого до меншого
Відкритий список
Список, до якого користувачі можуть додати пункти і голосуванням встановлюється порядок їх виводу
Рейтинг
Підбірка, в якій порядок визначається голосуванням користувачів
Мем
Створення мему з власного зображення
Відео
Інтеграція відео з сервісів Youtube, Vimeo чи Vine
Аудіо
Інтеграція аудіо з сервісів Soundcloud чи Mixcloud
Зображення
Фото або GIF
Gif-анімація
Анімоване зображення у форматі gif