Поскаржитись на запис

В АП переплутали столицю Канади. Геращенко провела їм “урок географії” і теж помилилась

Віцеспікерка Ради зробила Гаагу столицю Нідерландів.

На сайті Адміністрації Президента написали про візит Володимира Зеленського до Канади, але столицею назвали Торонто замість Оттави.

Прес-служба президента України Володимира Зеленського розмістили на сайті АП анонс про візит до Канади. У тексті вони помилково назвали столицею Канади місто Торонто, хоча нею є Оттава.

Згодом помилку на сайті виправили та описали Торонто як "найбільше місто Канади". Помилку помітив журналіст "Голосу Америки" Олександр Яневський у своєму твіттері.

 

Також її побачила і віцеспікерка Верховної ради Ірина Геращенко. Тоді вона вирішила провести “урок географії” у фейсбуці та нагадала столиці інших країн. Однак щодо Нідерландів вона помилилася і вказала столицею Гаагу.

"Про всяк випадок, лікнеп. Столиця Туреччини — Анкара, а не Стамбул. Столиця Нідерландів — Гаага, а не Амстердам. Столиця США — Вашингтон, а не Нью-Йорк. А то мало куди наступний візит. А ми переживаємо, щоб все було добре", - написала Геращенко у Facebook.

 

 

У коментарях юзери вказали на помилку віце-спікерці. Вона оновила свій пост, визнавши свою помилку.

"Столиця Нідерландів - Амстердам. Уряд і королівська резиденція - в Гаазі. Як і міжнародні суди. Визнаю помилку. Хороший привід всім згадати географію", - йдеться в публікації.

Щоб прокоментувати, авторизуйтесь через соцмережі:

Схожі записи