У якому місяці народилася – такий і характер


0
8 поширень

Дивина, але жінки, народжені в одному місяці, справді мають багато спільних рис характеру. Ось ще одна можливість пересвідчитися.

Січень

Січневі дівчата дуже амбіційні, але при цьому серйозні та консервативні. Не люблять говорити про свої почуття. Підпускають до себе лише людей свого інтелектуального рівня і подібних поглядів.

Лютий

Народжені у лютому – романтичні натури, і у спілкуванні з ними треба проявляти неабияке терпіння. Їх не кожен може зрозуміти, оскільки настрій змінюється частіше, ніж погода за вікном. Їм від природи дано вміння мислити абстрактно. І ще: якщо ви їх зрадите, то більше вже не побачите!

Березень

Березневі кішки. Харизма і шарм. Це вірні та віддані натури, які рідко закохуються. Вони можуть бути чарівними і милими до тих пір, доки ви не засмутите їх. Але все одно – жити поруч з людиною, яка народилася в березні – суцільне задоволення.

Квітень

У квітні, як правило, народжуються дівчата, які вміють легко встановлювати контакти практично з будь-ким. Це справжні дипломати. При цьому більшість з них досить ревниві. Тому якщо ви підірвали їхню довіру, краще зникнути самому. В цей самий час квітнева дівчина може зробити вас найщасливішим чоловіком на Землі. Відкриваються вони тим, хто завойовує їхню довіру.

Травень

Травень – місяць жінок, в чиєму характері є постійність і принциповість. Вони дуже привабливі, що, як то часто буває, поєднується з важким характером. Тут під загрозу потрапляє кожен чоловік, який насмілиться закохатися в неї. Тому, якщо ви зустрічалися з травневою красунею, не намагайтеся її забути. У вас не вийде.

Червень

Цікава, товариська і творча – три основні риси червневої дівчини. Проблема в тому, що вони спочатку говорять, а потім думають. Але ці леді краще скажуть правду в очі, ніж за спиною. І так, до речі, їх варто стерегтися – чоловік легко може стати іграшкою у їхніх маленьких ручках.

Липень

Дівчата, яким поталанило народитися в середині літа, – чесні, вродливі, загадкові й дуже розумні. Вони не люблять сварок і недомовок, тому завжди зі всіма щирі та відверті. Якщо ви їх обманите хоча б раз, назавжди втратите. Пам’ятайте про це.

Серпень

Ті, які народилися в серпні, несуть по життю неймовірне поєднання егоїзму і великого доброго серця. Не варто сваритися з ними, рано чи пізно така дівчина все одно виграє. Серпневі жінки наділені винятковим почуттям гумору, але при цьому не терплять насмішок над собою. Якщо ви дозволите це собі, то ніколи не вгадаєте, звідки прилетить відповідь. Їм завжди подобається бути в центрі уваги. У присутності цих дівчат чоловіки буквально втрачають голови.

Вересень

Це місяць дисциплінованих, добрих і чарівних жінок. Вони ніколи не пробачають зрадникам. Якщо ви зробите їм боляче, вони неодмінно будуть шукати можливості помститися. І знайдуть її. Ці жінки цінують довгострокові відносини та ніколи – на одну ніч. В цей самий час у них високі запити стосовно партнера. Тут виживають лише одиниці.

Жовтень

Жовтневі дівчата наділені сильним характером і гострим розумом. Від публіки вони зазвичай закриваються. Душу свою відкривають не кожному і не завжди, боячись, що їм туди плюнуть. Інші жінки часто недолюблюють народжених у жовтні. Причина – звичайна заздрість.

Листопад

Це жінки, які завжди на крок попереду. Вони дуже легко розпізнають обман. Не грайтеся з ними – це гра з вогнем. Все, що треба знати про таких дівчат, – так це те, що ніколи не варто питати їхню думку, якщо ви не готові почути правду.

Грудень

У грудні народжуються нетерпеливі, але успішні панянки. Вони, як то кажуть, завжди знайдуть спосіб вийти сухими з води. Наділені відкритим серцем і завжди вміють підняти настрій. Їх не раз ранить життя, але, схоже, Бог благоволить їм, оскільки в кінці вони все одно отримують те, що хочуть.

Джерело


0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Формат публікації:
Персональний тест
Серія питань, відповіді на яких, можуть розповісти щось про опитуваного (тести типу “Який ти … ?”)
Тест
Серія запитань із правильними та неправильними відповідями, що дозволить перевірити знання опитуваного
Опитування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Розповідь
Форматований текст з різними вставками (таблиці, цитати, зображення, відео і т.д.)
Підбірка
Підбірка різного роду історій (ТОПи, рейтинги, рекомендації і т.д.)
Підбірка у зворотньому порядку
Підбірка, де порядок пунктів ведеться від більшого до меншого
Відкритий список
Список, до якого користувачі можуть додати пункти і голосуванням встановлюється порядок їх виводу
Рейтинг
Підбірка, в якій порядок визначається голосуванням користувачів
Мем
Створення мему з власного зображення
Відео
Інтеграція відео з сервісів Youtube, Vimeo чи Vine
Аудіо
Інтеграція аудіо з сервісів Soundcloud чи Mixcloud
Зображення
Фото або GIF
Gif-анімація
Анімоване зображення у форматі gif