У президента Лінкольна була погана дружина…


2
33 поширення, 2 бали

Її навіть як приклад наводять, коли розповідають, як не повинна себе вести дружина успішного чоловіка.

Мері Тодд була істеричка. Ревнива до неподобства. Одного разу вона плеснула в президента гарячою кавою, а іншого – метнула в нього кавник. Вона наказувала йому звільнити генерала за те, що дружина цього генерала скакала на коні слідом за конем, на якому сидів Лінкольн. Лаялася і влаштовувала сцени. А крім того, відвідувала спіритів і вірила в містику. Схиблена психопатка, бідний президент, як тільки він з нею жив! Після вбивства чоловіка Мері Тодд збожеволіла і скінчила свої дні в злиднях. Як то кажуть, цього слід було очікувати.

Люди нічого не розуміють, ось і все. Вони бачили пару подружніх сцен – у кого їх немає? Чули про спіритів. Читали про психічне захворювання. І зробили висновки.

Тільки ось в чому справа. Саме з Мері Тодд Лінкольн став Президентом Америки. Вона за нього вийшла, коли він був простим юристом. А вона була багачкою, аристократкою, до неї залицявся багатий шанувальник. Але вона вибрала “Чесного Ейба”, таке було прізвисько у Лінкольна. Вона відповіла згодою тому, кого три рази відкидали інші наречені. Бідну невідому людину з народу, хто раніше працював землеміром і поштмейстером, не мав освіти і ніяких надій на майбутнє. Вона відразу сказала: “Він буде Президентом!”, – і вийшла за нього всупереч волі батьків.

А він її любив. Як тільки може любити Чесний Ейб свою дружину. І про характер дружини говорив: “у неї запальний характер!”. І на шлюбній церемонії пожартував так: “швидше запряжіть мене в сімейний віз, я хочу його везти !”, – приблизно так. І віз. А вантаж був важким: з чотирьох дітей троє померли, не досягнувши 19 років. І характер у Мері Тодд був так собі: ревнивий і різкий. І роботи було повно, адже Лінкольн став президентом. І вдвох з дружиною вони звільнили Америку від рабства.

До спіритів вони ходили разом, ось в чому справа. Авраам Лінкольн саме від спіритів і почув пораду духів: “звільни Америку від рабства!”. І звільнив. Він теж був дивним; таким же як його дружина. Рабів звільнив, за права жінок боровся, наказав безкоштовно роздати землю тим, хто її потребував. Багато чого зробив цей дивний чоловік в цьому дивному шлюбі з дивною дружиною. Вони відмінно підходили один одному, ось в чому справа. І в їх житті було багато дивовижних і загадкових збігів.

Лінкольна вбили на очах дружини. І вона зійшла з розуму після цього. Вона спала тільки на половині ліжка, тому що на другій половині спав її Чесний Ейб – вона його відчувала і бачила. І говорила з ним. А потім померла – що їй тут було робити без нього? Без того, кого вона любила, шалено ревнувала, обливала кавою і обіймала ночами. Навіть після смерті.

А може, він дійсно спав поруч з нею, звідки нам знати? Адже Авраама Лінкольна бачив потім Черчилль і багато коронованих осіб в Білому домі. Він просто стояв і посміхався, немов знав якусь таємницю. Хорошу таємницю. Добрий секрет. Про те, що зі смертю нічого не закінчується.

Саме Авраам Лінкольн першим поставив “смайлик”, як з’ясувалося недавно. Це було послання, яке він нам передав:. Посмішка. Посмішка означає, що ніхто не знає нічого про любов між подружжям. Про відносини споріднених душ. І про те, що буде після смерті.

А він знав. І вона знала. – ось і все, що вони нам написали б у відповідь на розповіді про погану дружину Президента… Крейдою на дошці для спіритичних сеансів. Або – на запітнілому вікні, через яке теж нічого не видно. І здається, що іншого світу немає …

Кир’янова А.В.

Позичив у Viacheslav Chehovskoy і переклав.

Джерело


0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Формат публікації:
Персональний тест
Серія питань, відповіді на яких, можуть розповісти щось про опитуваного (тести типу “Який ти … ?”)
Тест
Серія запитань із правильними та неправильними відповідями, що дозволить перевірити знання опитуваного
Опитування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Розповідь
Форматований текст з різними вставками (таблиці, цитати, зображення, відео і т.д.)
Підбірка
Підбірка різного роду історій (ТОПи, рейтинги, рекомендації і т.д.)
Підбірка у зворотньому порядку
Підбірка, де порядок пунктів ведеться від більшого до меншого
Відкритий список
Список, до якого користувачі можуть додати пункти і голосуванням встановлюється порядок їх виводу
Рейтинг
Підбірка, в якій порядок визначається голосуванням користувачів
Мем
Створення мему з власного зображення
Відео
Інтеграція відео з сервісів Youtube, Vimeo чи Vine
Аудіо
Інтеграція аудіо з сервісів Soundcloud чи Mixcloud
Зображення
Фото або GIF
Gif-анімація
Анімоване зображення у форматі gif