Поскаржитись на запис

ТОП-5 матеріалів цього тижня: зворушливі історії, гумор+Photoshop, ситуації, які могли трапитися лише із братами та сестрами і не тільки

Осінь легше пережити, якщо підносити собі настрій за допомогою великої кількості цікавого контенту.

 

 

Отже, цього тижня ми витирали скупі сльози через зворушливі фото та історії, гучно сміялися від того, як талановито можна поєднати навички фотошопу із класним почуттям гумору та згадували якими веселими є насправді стосунки між братами та сестрами. Та це ще не все. Перегляньте добірку найкращих матеріалів за тиждень.

 

 

№1. 23 фотографій, на яких зображена сама доля

Як часто вам вдавалося опинитися в потрібному місці в потрібний час? Ці люди можуть підтвердити — досить одного разу і життя може назавжди змінитися в кращий бік.
Навіть якщо ви заїдливий скептик – ці історії примусять вас повірити в долю.

 

 

 

№2. 25 разів, коли інтернет-користувачі створили смішні шедеври за допомогою фотошопу

Photoshop надає своїм користувачам необмежену владу: від видалення зморшок на чиємусь обличчі до додавання Порше та вілли на задньому плані. А деякі люди вирішили поєднати свої вміння із дивовижним почуттям гумору.

 

 

Ми знаємо, що точно зможе підняти вам настрій – ця добірка!

 

 

№3. 10 смішних до болю ситуації, які могли створити лише наші рідні брати та сестри

Стосунки між братами та сестрами подібні до американських гірок: буквально хвилину тому ви обожнювали один одного, а вже зараз готові вгризтися в горло. І добре, якби всі ці злети та падіння в спілкуванні залишалися в дитинстві, але ж ні ж: в дорослому житті вони нікуди не зникають, а просто набувають іншого характеру.

 

 

Такі стосунки можливі лише між братами та сестрами.

 

 

№4. 30 фотографій, які можуть обманути вас легше, ніж фокусник

Фокусники кажуть, увесь фокус відбувається в очах глядача. Однак іноді не очима, а правильною перспективою чи кутом, дивні фото змушують нас бачити собак, більших за людей і фрукти із зубами.

 

Інколи для фокуса потрібний лише правильний ракурс і трішки фантазії.

 

 

 

№5. 19 рідкісних знімків, які показують, що насправді відбувається за кадром популярних фільмів

Процес зйомок фільму може бути дуже складним і часом таким же цікавим, як і сам фільм. Актори та продюсери діляться з нами деякими моментами, які розкривають деякі секрети знімального процесу.

 

Там багато жартів, усмішок і зеленого екрана.

 

Щоб прокоментувати, авторизуйтесь через соцмережі:

Схожі записи