Поскаржитись на запис

ТОП-5 матеріалів цього тижня: незвичні ракурси звичних речей, блогерка-корупціонерка, бунтарки минулих століть і не тільки

Цього тижня вже вкотре спостерігали, що відбувається за лаштунками чи по той бік звичних речей, були вражені історією блогерки-злочинеці та захоплювалися бунтарками, які змінили світ.

 

 

 

№1. 20 фотографій, які показують, що ховається за звичайними речима

Якщо постаратися в інтернеті можна знайти не лише фотографій котів та ідеї для манікюру. Користувачі соцмереж люблять ділитися фотографіями які показують, що відбувається по той бік будь-якої справи чи явища.

 

 

Наприклад, таємні двері, дивні механізми та хитрощі фотографів та відеооператорів.

 

 

 

 

№2. Іранська зірка Instagram, яка стала відомою своїми пластичними операціями, заарештована за богохульство та корупцію

Сахар Табар, яка ділиться фотографіями, на яких вона схожа на Анджеліну Джоллі, затримана за ряд звинувачень, включно із заохочення до корупції.

 

 

Погляньте через який саме пост заарештували блогерку.

 

 

 

 

№3. 15 бунтарок, які кинули виклик суспільству і змінили історію

Наш світ змінюється зі шаленою швидкістю: всього кілька десятиліть тому для того, щоб шокувати оточення, досить було вийти з дому в спідниці на 13 см вище коліна або зробити татуювання, а за фото у купальнику — потрапити до в'язниці.

 

 

Цікаві історії реальних людей, які спромоглися змінити світ у різний спосіб.

 

 

 

 

№4. 11 пар зірок світового масштабу, чий шлюб виявився для всіх цілковитою несподіванкою

Весілля — один із найщасливіших моментів в житті, який хочеться розділити з близькими людьми, а іноді й з усім світом. Саме так найчастіше і роблять відомі зірки. Однак є й такі, які вважають за краще тихе і затишне свято в колі сім'ї. Напевно тому ми не одразу дізнаємося ще у світі на одну зіркову пару стало більше.

 

Впевнені, що деякі пари неабияк вас здивують.

 

 

№5. 11 зірок, які пройшли через реінкарнацію, але ніколи цього не усвідомлювали

Звичайно, всі ми маємо унікальну зовнішність. Але завдяки обмеженій кількості генів, які формують обличчя, швидше за все, у світі є хтось, який дуже схожий на нас.

 

 

І знаменитості мають схожий вигляд як серед людей, що живуть сьогодні, так і серед людей, які жили в минулому. І деякі збіги у зовнішності справді вражають.

 

 

Ніколи не повірите на кого схожий Леонардо Ді Капріо.

 

Щоб прокоментувати, авторизуйтесь через соцмережі:

Схожі записи