Смак японських традицій в Україні


0

Японія знаходиться на іншому боці цивілізації — Східному, тому представникам Західної культури японська кулінарна традиція може здаватись незвичайною, а іноді навіть чудернацькою. Проте це аж ніяк не говорить про її суть та якість, а лише нагадує про те, скільки кілометрів розділяють ці дві культури та скільки в тих кілометрах сховано різних поглядів на світ, культуру та самих себе. Які на смак японські традиції та що замовити, щоб відчути той самий смак? Команда Кайфуй відповідає на це та інші питання.

“Ми усі не такі як всі”

Доволі банальна думка, проте вона зовсім не нова для пересічного японця. Уся справа в тому, що Японія — острівна країна, яка протягом багатьох століть жила й розвивалась “у відриві” від інших країн Азії, тому певний час японці розвивались самостійно. Усе змінюється коли у VII столітті через Китай і Таїланд японських берегів досягає один цікавий спосіб консервування риби з рисом, який прозвали “сусі”. Це ще не страва, яку ми знаємо сьогодні, проте з цього моменту сусі завойовували усе більше й більше прихильників серед японського населення.

Лише через 12 століть талановитий шеф-кухар Йохей Ханай створить перші в світі суші такими, якими ми знаємо їх сьогодні. Його експеримент зіграв ключову роль у становленні японської кулінарної традиції. До речі про традиції…

“Традиції — це наше все”

Традиції відіграють велику роль у житті кожного японця, бо саме з них тут починається ранок або навіть свадьба. Але разом з цією шаною у японцях прекрасно уживається жага до інновацій. Тут слід зазначити, що саме інновацій, а не експериментів. І в цьому можна простежити справжній японський підхід до справи, який і використовує команда Kaifui Sushi. Ми готуємо суші та роли за традиційною японською рецептурою за допомогою високотехнологічного обладнання.

Взагалі, японцям вдалось створити неймовірно смачну та вишукану національну кухню з невеликої кількості інгредієнтів. Острівні землі Японії не можуть похвалитись особливою родючістю, адже усе, що є у розпорядженні японців — море, скелі та поля. Однак, яку різноманітну та смачну кухню їм вдалось створити! До речі про неї…

Естетика споживання суші

Погодьтесь, замовити суші — це не лише смачно попоїсти, а ще й прекрасний спосіб доторкнутись до іншої культури, традицій та спробувати їх на смак. Що вже казати, якщо у 2013 році культура японської кухні увійшла до нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО. В Японії існують безліч ритуалів та правил щодо вживання їжі. Наприклад, якщо Ви торкнулись своїми паличками якого-небудь ролу, то ніхто крім Вас не має права його їсти. До того ж, рол треба з’їсти повністю, а не надкушувати тощо. З’їсти половинку рола — означає образити японця.

Користь у кожному шматочку

Японський підхід до приготування страв вирізняється з-поміж інших ще й тим, що застосовує мінімальну обробку страв приправами, а іноді й не застосовує взагалі. Усі приправи подаються до столу вже з готовими стравами, щоб клієнт сам мав змогу визначати смак страви. А для того, щоб смаки різних ролів не змішувались між собою, до страви додається імбир, який очищає смакові рецептори і дає змогу насолодитись справжнім смаком кожного шматочка.

Ще однією особливістю японської кухні є те, що овочі тут використовуються виключно “у сезон”, адже лише так можна гарантувати справжню якість продукту, його смак та користь. Пов’язано це ще й з тим, що у давні часи, коли ще не було холодильних та морозильних камер, просто не було способу зберегти овочі свіжими, тому якщо надворі зима — навряд слід чекати огірок в улюбленому ролі.

Найфотогенічніша страва

Так, суші — одна з найпривабливіших страв на планеті, яка не дарма прикрашає мільйони Інстаграм-сторінок. Усе через те, що за давніми японськими традиціями, будь-яка страва перш за все має наситити око, а вже потім шлунок. Такий підхід зберігаються й до сьогодні, тому велика увага приділяється зовнішньому виду страви. Спробуйте й Ви — замовте будь-який сет у Кайфуй Суші й переконайтеся в цьому! Якщо Ви замовляєте вперше — хвилюватись нічого, наші оператори залюбки дадуть відповідь на будь-яке Ваше питання та допоможуть зробити правильний вибір.

Кайфуй — справжні японські суші у твоєму місті!


0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Формат публікації:
Персональний тест
Серія питань, відповіді на яких, можуть розповісти щось про опитуваного (тести типу “Який ти … ?”)
Тест
Серія запитань із правильними та неправильними відповідями, що дозволить перевірити знання опитуваного
Опитування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Розповідь
Форматований текст з різними вставками (таблиці, цитати, зображення, відео і т.д.)
Підбірка
Підбірка різного роду історій (ТОПи, рейтинги, рекомендації і т.д.)
Підбірка у зворотньому порядку
Підбірка, де порядок пунктів ведеться від більшого до меншого
Відкритий список
Список, до якого користувачі можуть додати пункти і голосуванням встановлюється порядок їх виводу
Рейтинг
Підбірка, в якій порядок визначається голосуванням користувачів
Мем
Створення мему з власного зображення
Відео
Інтеграція відео з сервісів Youtube, Vimeo чи Vine
Аудіо
Інтеграція аудіо з сервісів Soundcloud чи Mixcloud
Зображення
Фото або GIF
Gif-анімація
Анімоване зображення у форматі gif