Поскаржитись на запис

Протягом шести років в британському селі залишали пакунки з грошима. Нарешті поліція з’ясувала, хто це робив

Впродовж шести років невідомі залишали пакунки з грошима в селі Блекхолл-Кольєр на півночі Англії. Нарешті вдалося з'ясувати, хто це робить. Але "добрі самаряни", як їх назвала поліція, вирішили не розкривати свої особлистості. 

 

Пачки грошей по дві тисячі фунтів (2 600 доларів) 20-фунтовими купюрами - завжди залишали у помітних місцях, часто просто на тротуарі.

 

Двоє невідомих розповіли поліції, що в них несподівано з'явилися гроші й вони вирішили ними поділитися. З 2014 року вони робили не менш як 12 разів.

 

Одна благодійниця сказала, що відчуває емоційний зв'язок з цим колишнім шахтарським селищем після того, як їй допоміг місцевий житель, і вона хотіла віддячити всьому селу.

 

За шість років місцеві жителі принесли в поліцейський відділок всі знайдені гроші - 26 тисяч фунтів (майже 34 тисячі доларів).

 

За британськими законами, якщо господарів знайдених грошей не виявили або ж вони відмовляються брати їх назад, то через певний проміжок часу гроші повертаються тим, хто їх знайшов.

 

Тому всі знайдені пачки грошей повернули людям, які їх знайшли.

 

Аноніми спеціально залишали гроші не тільки у помітних місцях, але й біля будинків, де живуть малозабезпечені люди, наприклад, пенсіонери. І навіть час від часу чекали неподалік, щоб переконатися, що гроші хтось знайшов.

 

"Я дуже радий, що тепер ми можемо з упевненістю сказати, що мова не йде ані про злочинну діяльність, ані про людину з якимось психічним розладом, - заявив представник поліції Дарема Джон Фостер. - Я хотів би подякувати цим добрим самарянам за те, що вони зв'язалися з нами, а також чесним жителям села, які кожного разу приносили гроші в поліцію".

 

Тепер виникло запитання: чи продовжать благодійники залишати гроші після того, як британське село дізналося правду?

 

 

 

Джерело: BBC

Щоб прокоментувати, авторизуйтесь через соцмережі:

Схожі записи