Простий тест розповість про ваш характер: оберіть котика


0

Перед тим, як розглядати картинку, закрий очі. Зроби три глибоких вдихи та зосередься на внутрішньому стані. Ти можеш відчувати себе трохи роздратованим, нудьгуючим, скривдженим. Якщо це так, то не намагайся насильно це змінити! Просто подивися на свій стан ніби зі сторони. Якщо ти відчуваєш тільки позитивні емоції, то ми тобі дуже раді.

психологічний тест

Після цього можеш розкрити очі, швидко пробігтися ними по картинці. Не замислюйся занадто сильно над тим, який котик тобі сподобався більше. Вибери його підсвідомо, ніби на автоматі. Природно, вони тут всі милі та позитивні, але потрібно буде вибрати одного.

Перший кіт

Найсильнішою рисою вашої особистості є вміння дружити. Ви дійсно щирий та відданий друг, якого знайти в сучасному світі дуже важко. Однак у вас можуть виникати труднощі лише тоді, коли ви залежите від думки іншої людини. Не намагайтеся сподобатися комусь, а думайте про себе.  

Другий кіт

Це відповідальні та самодостатні люди, які чіткі та стійкі, вони обожнюють справедливість та відповідальність й рідко підпускають до себе людей, які нестабільні та байдужі до інших.  Хоча ви стресостійкі, однак деякі слова вас можуть образити.

Третій кіт 

Цей котик приваблює тих, хто любить привертати до себе увагу. Вас обожнює оточення, а ще ви дійсно вмієте насолоджуватися життям. Правда, інколи слід бути більш серйозними та не втрачати голову. 

Четвертий кіт

Хоча ці люди і люблять інколи нашкодити, у них дійсно добре серце. Ці особистості інколи можуть проявляти зарозумілість, адже знають собі ціну. Але близькі люди знають, що ви добрі і завжди прийдете на допомогу. Правда, інколи ви буваєте занадто різкими.

П’ята киця

Ти відрізняєшся багатим внутрішнім світом, що робить з тебе досить хорошого співрозмовника. Попри це, тривале перебування з людьми може тебе втомлювати. Тобі інколи слід побути наодинці, щоб знову набратися енергії. 

Шостий кіт

Ці люди дуже кмітливі й з легкістю знаходять вихід з різних ситуацій. Це природжені підприємці, адже саме вони  складають довгі, але дієві схеми для майбутніх цілей. Але у цьому поспіху не забувайте й про себе і власні потреби.

Сьомий кіт

Це люди, які просто не можуть змиритися з тупістю, вони інтелектуали та завжди розвиваються. Їм цікаво проводити час з людьми, з якими можна спілкуватися на високі теми, а до інших ви проявляєте нотки снобізму з людьми. Просто будьте добрішими.

Восьмий котик

Цього кота обирають люди, які люблять теплоту та затишок, тому оточують себе лише хорошими людьми. А ще вони й самі часто проявляють турботу до інших. Однак іноді вам не вистачає ініціативності.

джерело

Сподобався тест? Маємо ще один! Психологічний тест: яку тварину ви побачили першою? Дізнайтесь про ваші приховані риси.


0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Формат публікації:
Персональний тест
Серія питань, відповіді на яких, можуть розповісти щось про опитуваного (тести типу “Який ти … ?”)
Тест
Серія запитань із правильними та неправильними відповідями, що дозволить перевірити знання опитуваного
Опитування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Розповідь
Форматований текст з різними вставками (таблиці, цитати, зображення, відео і т.д.)
Підбірка
Підбірка різного роду історій (ТОПи, рейтинги, рекомендації і т.д.)
Підбірка у зворотньому порядку
Підбірка, де порядок пунктів ведеться від більшого до меншого
Відкритий список
Список, до якого користувачі можуть додати пункти і голосуванням встановлюється порядок їх виводу
Рейтинг
Підбірка, в якій порядок визначається голосуванням користувачів
Мем
Створення мему з власного зображення
Відео
Інтеграція відео з сервісів Youtube, Vimeo чи Vine
Аудіо
Інтеграція аудіо з сервісів Soundcloud чи Mixcloud
Зображення
Фото або GIF
Gif-анімація
Анімоване зображення у форматі gif