Поскаржитись на запис

Поради Джеймі Олівера як припинити викидати їжу з холодильника

Рекомендації від відомого шефа-повара допоможуть зберегти продукти свіжими і врятувати те, що вже почало псуватися.

 

 

 

Британський кулінар Джеймі Олівер і його команда розказують, як закуплятися, зберігати і готувати продукти, щоб нічого не викидати даремно. Це зекономить ваш час, гроші і навіть допоможе нашій планеті.

 

 

Зверніть увагу на особливості вашого холодильника
Від моделі залежать перепади температури в камері. Не забувайте про це, коли розставляєте і продукти, які скоро псуються, по полицях.

 

Сучасні холодильники охолоджуються рівномірно, але якщо у вас звичайний бюджетний холодильник, то температура на різних полицях буде відрізнятися. Зазвичай в двокамерному холодильнику морозить задня стінка, а тепле повітря піднімається вгору. Тому сире м'ясо зберігають на нижній полиці, а готові страви - на верхній. У однокамерному холодильнику, навпаки, прохолодніше зверху.

 

Джеймі радить ставити молочні продукти на полички посередині, а на дверцятах тримати соки і соуси, тому що там найтепліше.

 

 

 

 

Створюйте меню на тиждень
Подумайте про те, скільки і що будете їсти цього тижня. Обдумайте, коли і скільки раз будите, наприклад, вечеряти не вдома. Подумайте, можливо, ця каструля супу – це занадто.

 

Перед тим, як йти в магазин, перегляньте полиці холодильника – чого не вистачає? Складіть список, щоб точно не купити чогось зайвого.

 

Час від часу проводите ревізію в холодильнику, щоб вчасно виявити продукти, які от-от зіпсуються, і встигнути приготувати їх або ж заморозити.

 

 

 

 

 

Не забивайте холодильник необдумано 
Зберігати в холодильнику деякі продукти немає сенсу, деякі псуються там навіть швидше.

 

Наприклад, банани чорніють, а хліб пліснявіє через вологість. Тому каже, що варто перекласти їх в темне сухе місце. Так в холодильнику звільниться місце і все покупки будуть на очах, щоб їх використати.

 

Продукти, які не варто зберігати в холодильнику:
цибуля,
часник,
морква,
картопля,
тропічні фрукти,
хліб,
консерви,
оливкова олія,
мед,
варення,
шоколад.

 

 

 

 

Окремо зберігайте деякі овочі та фрукти
Картопля і цибуля псуються швидше, коли лежать поруч. Справа в етилені (гормон рослин). Він виділяється у вигляді газу і викликає швидке дозрівання плодів. Деякі фрукти і овочі виробляють більше етилену, а інші більш чутливі до його впливу. Зберігайте продукти з цих груп окремо. Наприклад, покладіть огірки, моркву і капусту в ящик холодильника, а помідори - на полицю. Цибуля виділяє багато етилену і швидко зріє. Тому тримайте її окремо від інших фруктів і овочів.

 

 

 

 

Не довіряйте термінам придатності
Джеймі радить строго дотримуватися терміну зберігання м'ясних і рибних продуктів, а в інших випадках покладатися на зовнішній вигляд і смак їжі.

 

Наприклад, щоб визначити, чи скисло молоко, понюхайте його. Можна спробувати на язик, але зовсім трохи і не ковтати. Якщо сумніваєтеся, приготуйте з нього млинці або оладки. Щоб перевірити свіжість яйця, покладіть його в тарілку з водою – якщо свіже то не повинне спливти.

 

Якщо на твердому сирі з'явилася цвіль, відріжте 2-3 сантиметри навколо неї, решту цілком можна їсти. Зацвілий сир м'якого сорту викидайте: пори проникли всередину, тому продукт вже небезпечний.

 

 

 

Заморожуйте продукти
Найчастіше на смітники викидають саме овочі та фрукти, які якраз найлегше врятувати. Наріжте будь-які овочі і фрукти, розкладіть в пакети або контейнери і заморозте.

 

Також з фруктів можна зробити смузі. Змішайте їх в блендері разом із з молоком або йогуртом. Додайте за бажанням горіхи, вівсянку і мед. А щоб приготувати фруктовий лід, збийте ваші заготовки з будь-яким соком і заморозьте в формах.

 

Зелень

Покладіть нарізану зелень в контейнер і налийте трішки олії. Заморозьте і використовуйте під час приготування страв.

 

Залишки їжі
Якщо ви приготували дуже багато, заморозьте ваш обід - наступного разу заощадите час на приготуванні. Домашню їжу зберігайте в пакетах із защіпкою. Соуси можна заморожувати в контейнерах для льоду.

 

Але не забудьте підписувати, що і коли заморожено. Джеймі попереджає, що зберігати в такому вигляді залишки їжі і молочні продукти можна не довше трьох місяців.

 

Хліб
Якщо хліб черствіє, наріжте його і заморозьте, щоб потім, наприклад, зробити сухарі і крихту для панірування.

Щоб прокоментувати, авторизуйтесь через соцмережі:

Схожі записи