Огляд сучасних тепловізорів: гаджети для полювання та охорони


0

Тепловізор для полювання та охорони — це оптичний пристрій, принцип дії якого полягає у відстеженні теплового силуету на досить великій відстані. Прилад здатний вловлювати теплове випромінювання в різноманітних природних умовах, тому його використовують як для охорони приватних будинків, так і для полювання. 

Полювання з тепловізором дає необмежені можливості в пошуку будь-яких джерел тепла. тепловізори показує силуети тварин і птахів на екрані в кольоровому або монохромному варіанті. Об’єкти різної температури відображаються різними кольорами. Це дозволяє зробити картинку чіткою і зручною для впізнання.

Тепловізори для охорони найчастіше мають монохромні екрани. Така колірна гамма дає найбільшу контрастність, що потрібно для відстеження людей або тварин, що знаходяться на територіях, які охороняються. 

Тепловізори використовується військовими, охоронцями, силовими структурами, а також мисливцями, рятувальниками та натуралістами.

Далі ми оглянемо 5 моделей сучасних тепловізорів, які варті вашої уваги:

Одним із найкращих тепловізорів для спостереження є Pulsar Axion LRF XQ38

Pulsar Axion LRF XQ38 використовує новітній тепловий сенсор який має високу чутливість, тому з його допомогою можна виявляти теплові сигнатури, віддаленість яких не перевищує 1700 м. Модель оснащена дисплеєм AMOLED з роздільною здатністю 1024×768 точок. Завдяки цьому картинки відображаються у високій якості, що допомагає розпізнавати знайдені теплові сигнатури. А завдяки мінімальній дистанції фокусування, складові 8 м, тепловізор дозволяє проводити спостереження на різних дистанціях.

Leupold LTO-Tracker 2

Leupold LTO-Tracker  йде у комплекті з потужним акумулятором, що забезпечує резервне копіювання на термін понад 10 годин. Ручний тепловізор на 100% водонепроникний, і ви можете використовувати його в екстремальних умовах.

Діапазон робочих температур також ширший, тому ви можете зручно використовувати його в різних умовах та кліматі.

Trijicon IR-Hunter MK3

IR-Hunter має безліч нових функцій. Однією з основних є інструмент покращення розширеного розпізнавання цілей, який регулює частину зображення, щоб зосередитись на тому, де буде знаходитися ціль. Ви можете побачити все в одну мить з неймовірних відстаней, ймовірно, наві дальше, ніж багато людей можуть навіть стріляти.

N-Vision Optics Halo-LR

Перш за все, N-Vision Halo-LR використовує частоту оновлення 60 Гц, що відразу помітно в порівнянні з іншими нижчими частотами оновлення. Теплову оптику з високою частотою оновлення шалено складно виготовити, але схоже, що технології наздоганяють, і майбутнє теплової оптики виглядає не тільки яскравим, але і супер і ясним.

ATN Thor HD 384

ATN Thor 384 — відносно легка конструкція, яка ідеально підходить для мисливців з обмеженим бюджетом. Thor 384 ідеальний для стрільби на пристойній відстані — в порівнянні з нічною зйомкою, звичайно ж. Thor — це «розумний» тепловізор з вбудованим Wi-Fi, GPS, далекоміром і сумісний з вашими iOS і Android.

Використання тепловізора інколи схоже на щось з науково-фантастичного фільму, але, на щастя, зараз 2020 рік, і всі ці круті гаджети широко доступні. А їх переваги відмічають все більше людей незалежно від мети їх покупки. 


0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Формат публікації:
Персональний тест
Серія питань, відповіді на яких, можуть розповісти щось про опитуваного (тести типу “Який ти … ?”)
Тест
Серія запитань із правильними та неправильними відповідями, що дозволить перевірити знання опитуваного
Опитування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Розповідь
Форматований текст з різними вставками (таблиці, цитати, зображення, відео і т.д.)
Підбірка
Підбірка різного роду історій (ТОПи, рейтинги, рекомендації і т.д.)
Підбірка у зворотньому порядку
Підбірка, де порядок пунктів ведеться від більшого до меншого
Відкритий список
Список, до якого користувачі можуть додати пункти і голосуванням встановлюється порядок їх виводу
Рейтинг
Підбірка, в якій порядок визначається голосуванням користувачів
Мем
Створення мему з власного зображення
Відео
Інтеграція відео з сервісів Youtube, Vimeo чи Vine
Аудіо
Інтеграція аудіо з сервісів Soundcloud чи Mixcloud
Зображення
Фото або GIF
Gif-анімація
Анімоване зображення у форматі gif