Поскаржитись на запис

В англійському селі вже 5 років знаходять пакунки з грошима. Досі невідомо хто це робить і навіщо

Впродовж останніх 5 років у містечку Блекхолл Кольєр у помітних місцях знаходять великі суми — по 2000 фунтів стерлінгів (62 тисячі грн), які залишили з невідомою метою.

 

 

У понеділок на тротуарі знову знайшли пакунок із 20-фунтовими купюрами. Ані у місцевих жителів, які віддають знахідки в поліцію, ані у детективів немає пояснення цієї загадки.

 

 

Пакунки з великою за англійськими мірками сумою — зазвичай це сто банкнот по 20 фунтів (понад 62 тисячі грн) - почали з'являтися у 2014 році. Їх залишають на вулицях, на землі чи біля парканів.

 

 

Поліція графства Дарем опитала безліч людей і працівників майже всіх офісів у селі, але не знайшла зачіпок.

 

 

Проте поліцейські хвалять мешканців села за чесність. За грошима ще ніхто не звертався, тому поліція повертає їх тим, хто їх знайшов.

 

 

Поліцейський Джон Форстер розповів, що це вже 2 знайдений  пакунок за цей рік.

 

 

"Можливо, це робить якийсь добрий самаритянин. У будь-якому разі, ми дякуємо мешканцям, які демонструють дивовижну згуртованість і щоразу віддають гроші в поліцію, — сказав він.  Походження цих пакунків залишається таємницею, тому ми закликаємо громадян повідомляти нам будь-яку інформацію, яка допоможе докопатися до суті".

 

 

З усією впевненістю стверджувати, що всі знахідки передали правоохоронцям, неможливо.

 

 

Сума, яку невідомі регулярно залишають у селі, практично дорівнює середній щомісячній зарплаті в цьому графстві. Середня заробітна платня в Британії -  2416 фунтів.

 

 

 

Джерело: BBC

 


 

Найкращі найгірші: фестиваль песимізму та безвихідь як бренд намагаються відродити фінське містечко

 


 

Щоб прокоментувати, авторизуйтесь через соцмережі:

Схожі записи