Поскаржитись на запис

Україна по-японськи: у Токіо створили свої українські костюми

 На фестивалі культур у Токіо пройшов показ українського одягу, створеного японцями. Костюми на українську тематику створили троє студентів-дизайнерів цього коледжу, а в цілому над їх розробкою працювало понад 80 людей.

 

 

Весь творчий процес у студентів зайняв приблизно пів року.

 

 

 

Студенти-дизайнери з Японії показали, яким вони бачать українське вбрання через призму японської культури, розповіла ВВС News Україна Віолетта Удовік, другий секретар посольства України в Японії.

 

 

Матеріал про український одяг студентам надали у посольстві України в Японії. Вони досліджували українську вишивку й орнамент і розробили дизайн. Свою колекцію назвали Buvivian від поєднання англійських слів brilliant ("блискучий") та vivid ("барвистий"). Віолетта Удовік розповідає, що коледж кожного року організовує фестиваль культур, який відвідують понад 20 тис. людей.

 

 

"За три дні буде проведено 16 показів, тому це чудова нагода показати українську красу, створену японськими дизайнерами. Особливість проєкту полягає в тому, що він є прикладом справжньої міжкультурної співпраці між двома країнами", - вважає пані Удовік.

 

 

 

 

Джерело: BBC

 


 

Більше про Японію: 24 речі, які доводять, що японці живуть у 3019 році

 


 

Щоб прокоментувати, авторизуйтесь через соцмережі:

Схожі записи