Поскаржитись на запис

У Великій Британії на вакансію шукають мандрівника з собаками

 

 

Відповідну вакансію відкрив сайт бронювання житла Snaptrip. Власник двох собак має цілий рік подорожувати зі своїми улюбленцями та зупинятися у готелях дружніх для собак (dog-friendly), а після відвідин писати відгуки про своє перебування там.

 

 

Усього на сайті Snaptrip розміщено понад 36 тис. готелів, які є придатними для перебування в них разом із собаками. Власник зі своїми собаками має за рік відвідати 10 з них. Про кожне відвідування власник має скласти детальний відгук понад 500 слів та додати відео та фото.

 

 

Власник собак має оцінити готелі за критеріями комфортних умов для собак, практичності, місця для прогулянки та наявності дружніх до собак публічних закладів розташованих поблизу.

 

 

«Незалежно від того, хочуть власники старого лабрадору відпочити у прохолодній сільській місцевості, чи отримати активну та розважальну перерву для бадьорого кокер-пуделя, клієнти Snaptrip.com зможуть ознайомитись із фактичним досвідом собаки про відпочинок, щоб визначити, чи це є їхнім ідеальним місцем для них та їх домашніх улюбленців», - каже Метт Фокс, генеральний директор та співзасновник Snaptrip.com.

 

 

За кожний огляд власник собак отримуватиме 337 євро, відвідування та витрати на подорожі бере на себе компанія.

Щоб прокоментувати, авторизуйтесь через соцмережі:

Схожі записи