Поскаржитись на запис

У США туристи знайшли пляшку з посланням і врятували сім’ю

Американська сім’я залишилася заблокованою на вершині водоспаду і врятувалася завдяки пляшці із надряпаним написом “Допоможіть”, яку знайшли інші туристи.

 

 

 

Про це пише Washington Post.

Кертіс Вотсон разом із коханою Кристал та 13-річним сином Гантером вирішив сплавитися річкою Салінас. Чоловік вже бував тут, тож добре знався на цих водах.

 

Коли на третій день сім’я підпливла до найнебезпечнішої ділянки маршруту - вершини 12-метрового водоспаду - батько побачив, що мотузка, за допомогою якої вони мали б спускатися, зникла. Мандрівники залишилися заблокованими у безлюдній ущелині без мобільного зв'язку.

 

Щоб врятуватися, Кертіс видряпав на пляшці для води слово "Help" ("Допоможіть" - ред.), всередину поклав записку із місцем розташування і кинув її у воду. Також він із дружиною на суші виклав камінням “SOS”, що є міжнародним сигналом лиха, розвів багаття і ліг поруч спати.

 

Невдовзі пляшку помітили двоє туристів. Прочитавши записку, вони звернулися до місцевої влади. Патрульні вирушили на пошуки на вертольоті на пошуки людей.Вони помітили вогнище за допомогою тепловізора та окулярів нічного бачення і так знайшли сім’ю.

 

Пілот, що керував гвинтокрилом, розповів, що вперше за свою кар’єру бачив, як послання у пляшці рятує комусь життя.

 

 

Джерело: ТСН

Щоб прокоментувати, авторизуйтесь через соцмережі:

Схожі записи