Поскаржитись на запис

Новий альбом Coldplay серед мотлоху: як анонс про вихід альбому опинився між оголошень про продаж багажника та сіна

Coldplay анонсував вихід свого нового альбому Everyday Life, розмістивши рекламу серед оголошень про продаж мотлоху й оренду квартир в газетах по всьому світу, повідомляє bit.ua.

 

 

На цьому група не зупинилася та надіслала машинописний лист на пошту одному з учасників фан-клубу, в якому повідомляється, що новий альбом складатиметься з двох частин — Sunrise і Sunset.

 

 

«Дорогий друже, прошу вибачення, я не дуже добре друкую, сподіваюся, що в тебе все добре. Останні 100 років або близько того ми працювали над тим, що називається «повсякденне життя» (Everyday Life)», — йдеться в листі. Та фанат гурту не одразу сприйняв це серйозно, тому спочатку сприйняв цей лист як фейк.

 

 

 

Перші оголошення з тизером треків з нового альбому гурту зʼявилися в місцевих газетах у північному Уельсі і Девоні. Пізніше повідомлення вийшли в австралійській газеті Sydney Morning Herald, Otago Daily Times у Новій Зеландії і Le Monde у Франції.

 

 

 

І найдивніше те, що в газеті «Північний Уельс» оголошення музикантів розміщувалося поряд з рекламою про продаж сіна та холодильника з морозильною камерою.

 

 

В іншій газеті анонс опублікований над рекламою про продаж багажника від автомобіля і поруч з оголошенням про оренду квартири.

 

 

Реклама альбому також з’явилася в Le Monde під заголовком: “A VENDRE: DOUBLE ALBUM” (Продається: подвійний альбом) та в інших іноземних виданнях.

 

 

Вихід альбому  Everyday Life запланований на 22 листопада.

 


 

А ви вже читали як кардиган Курта Кобейна продали на аукціоні за третину мільйона?

 


 

Щоб прокоментувати, авторизуйтесь через соцмережі:

Схожі записи