Поскаржитись на запис

Нідерланди планують відмовитися від альтернативної назви Голландія

Зазначається, що нідерландська влада розробляє масштабну ребрендингову кампанію, спрямовану на створення образу «відкритої та інноваційної країни», а також стимулювання експорту й туризму, повідомляє The Telegraph.

 

 

Відповідну концепцію презентують вже в кінці 2019 року за підтримки уряду, туристичної індустрії та приватного бізнесу.

 

 

«Було укладено угоду про бажане вживання офіційної назви країни — Нідерланди», — заявив прессекретар нідерландського МЗС.

 

 

Саме ця назва, а не Голландія, повинна буде вживатися стосовно країни на конкурсі Євробачення в Роттердамі і на Олімпійських іграх у Токіо в 2020 році.

 

 

Крім того, національна футбольна команда на офіційних зустрічах називатиметься виключно збірною Нідерландів.

 

 

Як пише The Guardian, уряд хоче прибрати фокус міжнародної уваги з тих особливостей національного життя, з якими зазвичай асоціюється країна, таких, як культура вживання наркотиків в рекреаційних цілях і Квартал червоних ліхтарів в Амстердамі.

 

 

Крім іншого, створення нового іміджу має сприяти підвищенню популярності у туристів провінцій, менш відомих, ніж столичний регіон.

 

 

Голландія — область на заході Нідерландів, яка охоплює провінції Північна і Південна Голландія. Саме в області Голландія розташовані три найбільших міста країни: Амстердам, Роттердам і Гаага. У XVI-XVII століттях це була найбільш розвинена в промисловому розумінні область, з якою згодом стали асоціювати всю державу.

 

Джерело: НВ

Щоб прокоментувати, авторизуйтесь через соцмережі:

Схожі записи