Поскаржитись на запис

Чому дорослі люди, які грають в комп’ютерні ігри, почуваються щасливішими?

Американські вчені довели, що дорослі люди, які у вільний час грають комп'ютерні ігри, набагато щасливіші, ніж ті, хто цього не робить.
 

Поки що у нас немає приводу не вірити американським ученим, адже ніхто ж не довів згубний вплив ігор саме на емоційну сферу людини. І до того ж, ми говоримо про любителів ігор, а не про геймерів, які не підіймаються зі свого місця годинами та грають до втрати свідомості.  
 
Дорослі відчувають більший зв'язок зі своєю внутрішньою дитиною
 
Коли доросла людина сідає за комп’ютерний стіл, щоб пограти, в цей момент у неї прокидається дитина, яка отримує безліч позитивних емоцій. Але найголовніша користь - це проєктування азарту від гри на інші заняття. Людина повинна знати, що таке захоплення і навчитися відчувати його не лише займаючись хобі, а й під час роботи.
 
Комп’ютерні ігри знімають стрес
 
Коли ми стаємо старшими, ми постійно стикаємося зі стресовими ситуаціями. Величезна кількість хвороб виникають через перевтому: турбує серце, болить шлунок, скаче тиск. Тому так важливо знайти швидкий спосіб відчути релакс і спокій. Саме в процесі гри мозок перемикається, настає розслаблення, а тривожні думки та неприємні відчуття зникають.
 
Вони розвивають уяву
 
Під час комп’ютерної гри, людина стежить за сюжетом, до того ж асоціює себе з головним героєм.
 
Це може бути реалістична гра Call of Duty, або фантастична гра, як World of Warcraft , чи навіть World of Tanks - всі вони дають можливість використовувати свою уяву. Ігри дуже стимулюють мозок і змушують його робити своєрідні творчі вправи. Крім того розвинена уява - прекрасна якість, необхідна в багатьох професіях.
 
Комп’ютерні ігри вчать досягати цілей
 

У будь-якій грі ми повинні досягнути певної мети, і користати техніки ігрових клубів, переглянути які ви можете на truetop.org. Найпростіше - це перехід на новий рівень. І якщо людина вчиться досягати своїх цілей в віртуальному просторі, то рано чи пізно ці набуті навички перенесуться  в реальне життя. Людина почне демонструвати розвинену завзятість і наполегливість. 

Щоб прокоментувати, авторизуйтесь через соцмережі:

Схожі записи